محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در پیامی 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را گرامی داشت

محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در پیامی 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را گرامی داشت

🔸محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در پیامی 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را گرامی داشت.

 

در این پیام آماده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

 

بهمن ماه، یادآور تاریخ اراده ملت ایران برای تغییری بزرگ است، تغییر سرنوشت خود، دستاورد شگفتی که مرهون خودباوری ملتی با اصالت بود و رهبری مردی از تبار آفتاب، معمار انقلاب، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران. در سالگرد رویداد مهم و حماسه بی‌بدیل 22 بهمن، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهیدان انقلاب، تجدید میثاق و با رهبر عالی‌قدر امت اسلامی، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) تجدید بیعت و برپاسداشت ارزش‌های برخاسته از آموزه‌های دینی و هویت ملی‌مان تأکید می‌کنیم. 

 

به یقین که انقلاب اسلامی؛ شکوفایی چندین دهه مبارزات آزادی خواهانه ایرانیان و استقرار جمهوری اسلامی ایران را موجب شد و به بهره برداری نظام سلطه جهانی از سرزمین ایران پایان بخشید و همچنین الهام بخش دیگر ملت‌های مسلمان و آزادیخواهان جهان گشت. هر چند، دشمنی‌های پی در پی استکبار در برابر ایران انقلابی، مردم ایران و نظم سیاسی مردم سالارانه و در عین حال دین مدارانه برآمده از انقلاب، در طول بیش از چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی در قالب توطئه‌های سیاسی، جنگ تحمیلی، تهاجم فرهنگی، جنگ اقتصادی و عملیات سازمان یافته روانی علیه مردم ایران، دشواری‌های زیادی را بر ملت تحمیل کرد، لکن طعم شیرین استقلال و آزادی و عزت ملی و اسلامی، ایرانیان را در کوران این حوادث و دشواری‌های تحمیلی آبدیده کرد و کشور را در مسیر خودکفایی به پیش راند.

 

در این میان آنچه مردم فهیم و انقلابی آذربایجان غربی در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بر جای گذاشته اند نگین درخشان و افتخارآفرین ملی است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین ثبت و ضبط شده است. با درود بیکران به روح بلند شهدا، به خصوص امام راحل و شهدای انقلاب، جانفشانی و ایثار آحاد مردم این دیار قهرمان پرور را ارج نهاده و ضمن تبریک این ایام فرخنده از خداوند بزرگ عزت، سربلندی و توفیق بیشتر همه عزیزان را خواستارم.