معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی :

نشاط اجتماعی لازمه جامعه امروز است

نشاط اجتماعی لازمه جامعه امروز است
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی نشاط اجتماعی را لازمه جامعه امروز دانست و گفت این امر نباید تنها به ایام دهه فجر اختصاص یابد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی ، علی مصطفوی در جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی که امروز در استانداری برگزار شد ، به لزوم نشاط اجتماعی در جامعه اشاره کرد و اظهار داشت : شهرداری نسبت به فضاسازی و زیباسازی شهر اقدامات لازم را انجام دهد و این اقدامات را تنها به ایام دهه فجر خلاصه نکنند و ایجاد فضای با نشاط را به کل سال تعمیم دهند .

مصطفوی در ادامه به فرا رسیدن ایام سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و از مدیران دستگاههای اجرایی خواست در هر چه بهتر برگزار شدن برنانه های این دهه و همچنین تبیین عملکرد و اقدامات ۴۰ ساله نظام و انقلاب تلاش کنند .

وی  در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت توجه به آسیب های اجتماعی اشاره نمود و گفت : ۲۰ آسیب اجتماعی مبتلابه در کشور شناخته شده که به لحاظ حساسیت و اهمیت موضوع و سیاست نظام در این خصوص و برای کاهش آسیب های اجتماعی ضروریست در جلسات به آن پرداخته و تدابیر و چاره اندیشی لازم اندیشیده شده است .

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی به فرا رسیدن ایام آخر سال و تعطیلات و موعد مسافرتهای نوروزی اشاره نمود و با بیان اینکه با اصلاح نقاط حادثه خیز و فرهنگسازی برای کاهش تصادفات باید تلاش شود.

وی همچنین بر آمادگی ارگانها و نهادهای مرتبط از جمله هلال احمر ، اورژانس ، مدیریت بحران در رسیدگی به مصدمان و مسافران تاکید کرد .