پاسخگویی

پاسخگویی
پیرو انتشار فیلمی از دعوای یکی از کارکنان استانداری آذربایجان غربی با دو نفر در فضای مجازی توضیحات زیر جهت استحضار و اطلاع افکار عمومی منتشر می‌گردد.

و انتشار فیلمی از دعوای یکی از کارکنان استانداری آذربایجان غربی با دو نفر در فضای مجازی توضیحات زیر جهت استحضار و اطلاع افکار عمومی منتشر می‌گردد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

 

به استحضار می رساند فیلم منتشره از دعوای یکی از کارکنان استانداری آذربایجان غربی با برخی افراد در شبکه های اجتماعی متعلق به سال ۱۳۹۵ و پیش از عهده داری مسئولیت فرمانداری شهرستان نقده است و ارتباطی به موقعیت اداری فعلی ایشان ندارد و طرفین آشتی نموده و در حال حاضر مشکلی وجود ندارد. 

 

دعوای رخ داده صرفا به دلیل این بوده که ایشان به عنوان واسطه حل یک مسئله غیر اداری پیش قدم شده بود اما موضوع از مسیر عادی خارج و به دعوا و درگیری منجر شد.

 

ضمن عذرخواهی بابت رفتار صورت گرفته در فیلم که مغایر با ویژگی های خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است به آگاهی می رساند، شناسایی عوامل پشت صحنه انتشار فیلم که پس از ۴ سال به قصد برهم زدن فضای مساعد شهرستان نقده و استان اقدام به این کار نموده اند در دست بررسی است و نتایج آن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

 

روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی