دستور معاون استاندار آذربایجان غربی بر حل سریع مشکل ترکیدگی خط لوله تامین آب بخشی از شهر ارومیه

دستور معاون استاندار آذربایجان غربی بر حل سریع مشکل ترکیدگی خط لوله تامین آب بخشی از شهر ارومیه
به دنبال نشست زمین در حاشیه تصفیه خانه گلشهر ارومیه و ترکیدگی ایجاد شده در خط لوله آب به مخزن ولیعصر، چاه های بند و ایستگاه پمپاژ گلشهر، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در جلسه مدیریت بحران شهرستان ارومیه بر ضرورت حل سریع مشکل تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ آیدین رحمانی روز پنجشنبه هفتم اسفند ماه در جلسه مدیریت بحران شهرستان ارومیه که با حضور فرماندار ارومیه، مدیران کل راه و شهرسازی، مدیریت بحران، مدیران عامل آب منطقه ای و آب و فاضلاب آذربایجان غربی در محل تصفیه خانه گلشهر برگزار شد، با تاکید بر حساسیت مسئله آب تصریح کرد: با توجه به مشکل پیش آمده دستگاه های متولی باید در کمترین زمان ممکن نسبت به تثبیت شرایط و سپس حل موقتی مشکل اقدام نمایند تا از حجم خسارتهای احتمالی کاسته شود.

وی افزود: در اولویت بعدی باید نسبت به اجرای کامل پدافند غیر عامل در این پروژه اقدام شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی بر بسیج کلیه امکانات لازم استانی و شهرستانی برای حل این مشکل تاکید کرد و گفت: مدیریت بحران می بایست هماهنگی های لازم را برای تامین امکانات لازم اعم از مصالح، ماشین آلات و نیروی انسانی لازم را به عمل آورد.

رحمانی ادامه داد: توجه به مبحث پدافند غیر عامل باید همواره مورد توجه دستگاه های اجرای باشد تا از بروز خسارت های اجتماعی پیشگیری شود.

در این جلسه تدابیر لازم برای حل مشکل در کمترین زمان ممکن مورد بررسی قرار گرفت.