انتشار نتایج اولیه افراد مجاز در آزمون استخدامی در وب سایت استانداری + فهرست داوطلبان مجاز به ارائه مدارک

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، کاظم خبازی مدیرکل اداری و مالی استانداری ضمن تبریک به افراد مجاز اعلام کرد پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص انتشار نتایج آزمون کتبی و اعلام داوطلبین مجاز به منظور طی مراحل بعدی، اسامی افراد مذکور) برای فرمانداریها و بخشداریها ) در ذیل این خبر و در پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی به آدرسwww.ostan-ag.gov.ir  درج گردیده است.
خبازی  افزود: کلیه افراد ذکر شده در نتایج، می بایست بر اساس زمانبدی اعلام شده ( بر اساس حروف الفبا نام خانوادگی) از تاریخ 1399/۱۱/25 به استانداری آذربایجان غربی مراجعه نمایند
مدیرکل اداری و مالی استانداری گفت : در این بخش از فرایند، ضمن اطلاع رسانی به مجموعه مشمول و ذینفعان، کلیه مدارک براساس مندرجات آگهی از داوطلبان دریافت خواهد گردید.سپس اعتبار سنجی مدارک بر اساس مصادیق مورد اذعان و قوانین و مقررات صورت می پذیرد.
وی اضافه کرد: نتایج بررسی مدارک به منظور امتیاز بندی جدید و اعلام چند برابر ظرفیت جهت مصاحبه در سایت سازمان سنجش درج و ثبت خواهد گردید.
خبازی خاطر نشان کرد: فرمانداریها و بخشداریها استان دارای 44 سهمیه استخدامی بود که تا کنون 116 نفر از طرف سازمان سنجش و آموزش کشور به عنوان مجاز مرحله اول معرفی گردیدند.
مدیرکل اداری و مالی استانداری تاکید کرد: کلیه داوطلبان حتماً به وب سایت استانداری آذربایجان غربی به منظور آگاهی از ادامه روند و اطلاعیه ها مراجعه مستمر داشته باشند و محل رسمی درج آگهی ها جهت اطلاع رسانی، وب سایت رسمی استانداری آذربایجان غربی خواهد بود و مسولیت عدم پیگیری، بر عهده  داوطلبان خواهد بود. بدیهی است عدم مراجعه در موعد مقرر به مفهوم انصراف قطعی داوطلبان از ادامه فرایند استخدام خواهد بود.
مدیرکل اداری و مالی استانداری بر مطالعه دقیق آگهی های مندرج در وب سایت استانداری تاکید نمود و اشاره کرد، به منظور صیانت از سلامت و رعایت پروتکل ها از مراجعه چند باره و خارج از زمانبندی پرهیز نمایند. 
آگهی  دعوت از داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول هشتمین آزمون فراگیر استخدامی فرمانداریها و بخشداریهای استان آذربایجان غربی
   با توجه به اعلام نتایج اولیه(کتبی)هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ومجاز شدن عده ای از داوطلبان برای راهیابی به مرحله بعد ، بدینوسیله از افراد بشرح جدول ذیل دعوت می شود که شخصاً جهت تحویل مدارک در روز و زمان تعیین شده و مکان مشخص شده مراجعه نمایند.
 آدرس محل مراجعه داوطلبان :
ارومیه  – خیابان شهید امینی  - استانداری آذربایجان غربی  ساختمان قدیم-  طبقه اول – سالن شهید نیکخواه
مدارک مورد نیاز (لطفاً مدارک داخل پوشه تحویل شود)
1.    ۳ قطعه عکس ۴*۳ تمام رخ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.
2.    اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن؛
3.    اصل شناسنامه و تصویر از تمامی صفحات آن؛
4.    اصل مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در امتحان مشترک ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن؛
5.    اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی و تصویر آن(برای آقایان)؛
6.    اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و مراجع ذیصلاح (برای مشمولین سهمیه ایثارگران بر اساس بند ب صفحه ۱ دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)؛
7.    اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور(برای معلولین)؛
8.    ارایه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط برای اصلاح حداکثر سن مقرر (براساس تبصره ۲ صفحه ۲ دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)؛
9.    ارایه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی)؛
•    امور اداری استانداری  می‌تواند حسب مورد نسبت به دریافت سایر مستندات مورد نیاز، اقدام لازم را به عمل آورد و داوطلبان لیست مدارک تحویلی خود را امضا و تحویل نمایند.
تذکرات مهم:
1.    تحویل مدارک از تاریخ 1399/۱۱/25 شروع وافراد براساس تاریخ های معین شده پذیرش می‌شوند و این روند در تاریخ 1399/12/06 خاتمه می یابد . لذا عدم مراجعه وتحویل مدارک توسط داوطلب در مهلت مقرر به منزله انصراف قطعی از سایر مراحل استخدامی تلقی می‌گردد.
2.    مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام‌شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به ‌اشتباه یا به‌ عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
3.    از جمله مواردی که موجب حذف داوطلب می شودعبارتند از:
الف: عدم قرار گرفتن در محدوده سن قانونی اعلام شده
ب: عدم تطابق زمان صدور گواهی موقت تحصیلی یا مدرک دانشنامه با شرایط اعلام شده
ج: عدم تطابق تاریخ صدور کارت معافیت دائم و یا تاریخ پایان خدمت با شرایط اعلام شده
د: عدم ارائه مستندات مربوط به سهمیه معرفی شده
4. از جمله مواردی که منجر به تغییر نمره داوطلب می‌شود و ممکن است منتج به تغییر وضعیت داوطلب گردد.
1.    عدم ارائه مستندات دال بر بومی بودن