قدردانی استاندار آذربایجان‌ غربی از حضور افتخارآمیز و دشمن شکن مردم انقلابی استان در راهپیمایی 22 بهمن

قدردانی استاندار آذربایجان‌ غربی از حضور افتخارآمیز و دشمن شکن مردم انقلابی استان در راهپیمایی 22 بهمن
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی‌ در پیامی از حضور افتخارآمیز و دشمن شکن مردم انقلابی استان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد.

در این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

حضور افتخارآمیز و دشمن شکن مردم انقلابی آذربایجان غربی در مراسم راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی که همچون سال قبل به دلیل محدودیت های کرونایی به صورت رژه خودرویی و موتوری برگزار شد، ثابت کرد که ایران اسلامی برای همیشه تاریخ و تا ظهور منجی عالم بشریت دست از حمایت انقلاب اسلامی و تلاش خود در راستای تحقق آرمانهای امام خمینی(ره) و شهدای عزیز و منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) بر نخواهد داشت.

 

این حضور خودجوش و مردمی، روشنی بخش قلب رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) بوده و مشارکت گسترده مردم متعهد، ولایتمدار و شهیدپرور آذربایجان غربی در نمایی یکپارچه با امت سربلند ایران اسلامی، فرصتی بود تا ابهت و صلابت مردم آزاده ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشانیم.

 

بر خود واجب می دانم از مردم همیشه در صحنه استان بلندقامت آذربایجان غربی قدردانی و تشکر نمایم. 

بی‌شک این همراهی چهل و سه ساله بار سنگینی بر دوش مسئولان و خدمتگزاران به این مردم بی نظیر و انقلابی نهاده است که باید برای ادای دین و خدمت شبانه روزی و جهادی در میدان خدمت بود ... 

 

توفیق همگان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

محمدصادق معتمدیان 

استاندار آذربایجان غربى