استاندار شهریاری در آئین تقدیر از دست اندرکاران برگزاری هفته سوم لیگ ملتهای والیبال:

معرفی برجسته آذربایجان غربی و شهر ارومیه، بهبود نشاط اجتماعی،تقویت همدلی مسئولان و رونق گردشگری از دستاوردهای برگزاری موفق لیگ ملتها بود

معرفی برجسته آذربایجان غربی و شهر ارومیه، بهبود نشاط اجتماعی،تقویت همدلی مسئولان و رونق گردشگری از دستاوردهای برگزاری موفق لیگ ملتها بود
ستاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه والیبال امروز توانسته نقش بسزایی در تقویت غرور ملی و نشاط اجتماعی و توسعه ورزش ایفا کند، برگزاری موفق هفته سوم لیگ ملتها در ارومیه را نقطه عطفی برای ورزش ایران و آذربایجان غربی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی؛ محمد مهدی شهریاری در آئین تقدیر از عوامل و دست اندرکاران برگزاری هفته سوم لیگ ملتها در ارومیه با قدردانی از حضور باشکوه مردم در میزبانی شایسته از تیم های شرکت کننده و تماشاگرانی که از نقاط مختلف کشور در ارومیه حضور داشتند گفت: مردم سنگ تمام گذاشتند و تشویق های بی نظیر و حضور تاریخی آنها باعث شگفتی فدراسیون جهانی والیبال شد.

وی با بیان اینکه با وجود همه کاستی هایی که در طول برگزاری این رویداد بزرگ رخ داد، مردم و مسئولین سربلند خارج شدند افزود: اگر می خواستیم آذربایجان غربی و شهر ارومیه را برای جهان معرفی کنیم به طور قطع مستلزم هزینه های سنگینی بود که خوشبختانه با میزبانی شایسته مردم این امر با کمترین هزینه تحقق یافت.

شهریاری با اشاره به اینکه مردم جهان تصویری درخشان از پایتخت والیبال آسیا مشاهده کردند گفت: امروز که شاهد موفقیت های تاریخی والیبال بزرگسالان و جوانان در جهان هستیم سهم فرزندان آذربایجان غربی برجسته تر است و این مسئله بیش از همه مدیون همت پیشکسوتان،مربیان و کسانی است که بستر لازم را برای رشد ورزشکاران مهیا می سازند.

مقام عالی استان برگزاری این رویداد را تجربه ای خوب برای استان دانست و افزود: به مدد مردمی ورزش دوست و بافرهنگ و مدیرانی همدل و همراه نوید آن را می دهیم که در صورت تامین شرایط لازم میزبانی رویدادهای بین المللی دیگری به زودی محقق خواهد شد.

محمد مهدی شهریاری با قدردانی از نقش و سهم خبرنگاران و رسانه ها در بازتاب حضور درخشان مردم و موفقیت های تیم ملی، دستور داد که در سریعترین زمان ممکن مراسم قدردانی از تلاشهای خبرنگاران و رسانه های فعال در این رویداد برگزار و به نحو شایسته از زحمات آنان تجلیل شود.

وی از تلاش همه مدیران و مسئولین استانی در برگزاری این رویداد قدردانی کرد و ابراز امیدواری نمود تا این تلاشها روز به روز موجبات توسعه همه جانبه آذربایجان غربی را فراهم سازد.