معاون استاندار آذربایجان­‌غربی:

حضور پرشور مردم در انتخابات درخت تنومند انقلاب و نظام را قدرتمندتر از گذشته می‌کند

حضور پرشور مردم در انتخابات درخت تنومند انقلاب و نظام را قدرتمندتر از گذشته می‌کند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان­‌غربی با دعوت از مردم و کاندیداها برای حضور پرشور در انتخابات سال ۱۴۰۰، گفت: حضور پررنگ ملت ایران اسلامی در انتخابات پیش‌رو متضمن آینده‌ای روشن و کوتاهی دست دشمنان از کشورمان است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان­‌غربی، علی مصطفوی روز شنبه در آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان ارومیه ضمن تسلیت ایام فاطمیه، اظهار داشت: در آستانه ورود به پنجمین دهه پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی قرار داریم بنابراین همگان باید بیش‌ازپیش نسبت به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی احساس مسئولیت کرده و در راستای بالندگی هر چه بیشتر کشور تلاش کنیم.

وی با اشاره به این‌که انقلاب اسلامی همانند سیلی خروشان در حال ادامه مسیر خود است، خاطر نشان کرد: دشمنان در همه حال به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی هستند ولی آگاهی و بصیرت مردم این مسیر را برایشان ناهموار کرده و به‌هیچ‌وجه اجازه پیروزی به آنان را نمی‌دهند.

مصطفوی با اشاره به درپیش بودن ایام دهه فجر خاطر نشان کرد: هر سال که از پیروزی انقلاب می‌گذرد، دستاوردها نیز افزایش می‌یابد و در واقع انقلاب مسیر تکاملی خود را علی‌رغم تهدیداتی چون جنگ تحمیلی، تحریم ها و جنگ اقتصادی طی می‌کند.

وی خواستار برگزاری هر چه باشکوه‌تر دهه فجر امسال شد و عنوان کرد: برنامه‌های بزرگداشت این دهه بایستی پرمحتوا و تأثیرگذار باشد، از این رو انتظار می‌رود متولیان برنامه‌ریزی به این دو مولفه توجه جدی داشته باشند.

معاون استاندار آذربایجان‌غربی گفت: بایستی فضا در دهه فجر امسال مردمی‌تر از همه برنامه‌ها باشد چون انقلاب را مردم پیروز کردند و در همه حال پشتیبان نظام، انقلاب و رهبری بوده‌اند.

مصطفوی گفت: دشمنان در طول چهار دهه گذشته با تحمیل هشت سال جنگ، محاصره اقتصادی و اعمال تحریم‌های ظالمانه فشارها را بر ملت ایران اسلامی بیش از پیش کرده‌اند ولی با عنایت خداوند متعال، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم روز به روز پرفروغ‌تر از دیروز به مسیرمان ادامه می‌دهیم.

وی ضمن تقدیر از کادر پزشکی و درمان، مردم و تمامی مسئولان در راستای مقابله با بیماری کرونا، تصریح کرد: اعمال محدودیت‌های هوشمند، برگزاری طرح‌های مختلف همانند طرح شهید سلیمانی، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم و تدبیر مدیران از مهم‌ترین اقدامات در راستای کاهش فوتی‌ها است که امروز موجب شده تا آمار فوتی ها کاهش یابد.

مصطفوی با اشاره به در پیش رو بودن سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۴۰۰، بیان کرد: مسئولان مربوطه تلاش خود را برای حضور پرشور مردم و کاندیداها در انتخابات به‌کار گیرند. کشور از تنوع سلایق و گروه های مختلف شکل گرفته و افراد توانمند باید وارد صحنه بشوند.

سرپرست فرمانداری شهرستان ارومیه نیز در این جلسه اظهار کرد: تأمین و حفظ امنیت داخلی، اجرا و برگزاری انتخابات و راهبری مجموعه دستگاه‌های اجرایی و اداری در حوزه استحفاظی شهرستان برای تحقق سیاست‌های عمومی دولت در ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و عمرانی و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و نظارت بر اداره امور کشور بخشی از اهداف و مأموریت های وزارت کشور محسوب می‌شود.

رسول مقابلی با قدردانی از اعتماد استاندار آذربایجان غربی بیان کرد: با توجه به ویژگی منحصر به فرد شهرستان ارومیه و حضور یک سوم از جمعیت آذربایجان غربی در شهرستان؛ باید تدابیر سیاسی، اجتماعی و امنیتی خاصی اندیشیده شود تا با نصب العین قرار دادن قانون و رعایت حقوق شهروندی و همکاری مسئولانه نظام اداری و نهادهای عمومی همانند شوراهای اسلامی شهر و روستا، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام‌جمعه شهرستان و در نهایت آحاد مختلف مردم و تعامل نزدیک با شورای تأمین اهداف دولت را در منطقه جاری کنیم.

علیرضا ملامحمدی زاده فرماندار سابق ارومیه نیز در سخنانی از همراهی و همکاری کارکنان فرمانداری و مدیران نظامی و انتظامی و اداری شهرستان ارومیه در کمک به دستیابی به برنامه های مد نظر قدردانی کرد.

در این مراسم با حکم استاندار آذربایجان غربی، رسول مقابلی به سرپرستی فرمانداری شهرستان ارومیه و علیرضا ملامحمدی زاده نیز به سرپرستی اداره کل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری منصوب شدند.