در پیامی؛ استاندار شهریاری درگذشت پدر شهیدان قنبرزاده را تسلیت گفت

استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی درگذشت مرحوم «حاج باباجان قنبرزاده » پدر شهیدان معظم «حسن و اکبر قنبرزاده» را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، متن پیام محمدمهدی شهریاری به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون
خانواده محترم شهیدان گران‌قدر قنبرزاده

سلامٌ علیکم
پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمودند، اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند.

 مرحوم «حاج باباجان قنبرزاده» پدر شهیدان معظم «حسن و اکبر قنبرزاده» پس از سال‌ها صبر و بردباری، ندای حق را لبیک گفت و به‌سوی معبود خویش شتافت. به روح این سفرکرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزندان شهیدش درود می‌فرستم.

این اسوه صبر و فداکاری، با ایمان راسخ و پیروی خالصانه از سیره خاندان عصمت و طهارت(ع) و پاسداری از انقلاب و ایران اسلامی، گرانقدرترین سرمایه های عمر خود را تقدیم کرد و نام و یاد خود را به عنوان الگوی زرین فرهنگ ایثار و شهادت ماندگار کرد.

ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت دارم. ان‌شاءاللّه روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و هم‌جوار گردد.

محمدمهدی شهریاری
استاندار آذربایجان غربی