استاندار آذربایجان غربی :

خدمات و دستاوردهای دولت به مردم اطلاع رسانی شود/ جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات وظیفه همه مسئولان است

خدمات و دستاوردهای دولت به مردم اطلاع رسانی شود/ جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات وظیفه همه مسئولان است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت فراهم سازی زمینه های جلب مشارکت حداکثری در انتخابات از متولیان امر خواست تا خدمات و دستاوردهای دولت و نظام را به اطلاع مردم برسانند.

 به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدمهدی شهریاری در نشست معاونین فرمانداران و بخشداران که امروز پیرامون انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه یکی از مهمترین وظایف وزارت کشور برگزاری انتخابات در کشور است ، گفت: این دوره از انتخابات به دلیل شرایط خاص کشور و موضوعات بین المللی و منطقه ای برای کشور حایز اهمیت است.


مقام عالی استان بر ایجاد فضایی برای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و اظهار داشت: وظیفه ما به عنوان مجریان انتخاباتی ایجاد فضایی سالم و رقابتی با موضع گیری بی طرفانه است تا با ایجاد اطمینان بیشتر در مردم شاهد حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باشیم.

استاندار آذربایجان غربی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک هفته بسیج، گفت: بسیج پدیده فراملی است و کسی نمی تواند از امکانات و تفکرات بسیج سوء استفاده کند ، بسیج باید خیلی بالاتر از جریانات سیاسی قرار گیرد .

وی با ییان اینکه همه ما بسیجی هستیم اظهار داشت: همه باید در جهت حفظ تمامیت، وحدت و اطاعت از رهبری حرکت و در مقابل تهدیدات دشمنان با هوشیاری کامل و افزایش آگاهی مردم برنامه ریزی و ایستادگی کنیم.

شهریاری همچنین با اشاره به اقدامات و عملکرد دولت در استان اظهار داشت: این اقدام و عملکردها باید به مردم اطلاع رسانی شود چرا که پروژه های بزرگی که سالها در استان نیمه تمام مانده بود تکمیل و بهره برداری از آنها آغاز شد.

مقام عالی استان افزود: در سه ماهه اخیر بیش از 4 هزار میلیارد تومان پروژه در سطح استان با حضور مقامات ارشد کشوری به افتتاح رسیده است.

همچنین در زمینه بهبود و ارتقا شاخص ها اقدامات خوبی در استان صورت گرفته ، که همه نشان از اقدامات خوب دولت در استان است که باید اطلاع رسانی شود.