رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی: تبیین عملکرد ها نقشی موثر در مشارکت حداکثری در انتخابات دارد/ ۱۳۴ هزار نفر رای اولی می توانند در انتخابات اسفندماه مشارکت نمایند

رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی:   تبیین عملکرد ها نقشی موثر در مشارکت حداکثری در انتخابات دارد/ ۱۳۴ هزار نفر رای اولی می توانند در انتخابات اسفندماه مشارکت نمایند
رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی با اشاره به نقش و اهمیت تبیین عملکرد ها در جلب مشارکت حداکثری مردم برای انتخابات، پاسخگویی بی واسطه، شفاف و بموقع را از جمله دستاوردهای رضایتمندی مردم دانست.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ علی مصطفوی در ششمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان با بیان اینکه مجلس توانمند و موثر در گرو مشارکت حداکثری در انتخابات است افزود: معتقدیم هر آنچه که مردم انتخاب می کنند بهترین است و در این راستا تمهیدات اجرایی لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه تدارک دیده شده است.

وی با اشاره به اینکه ۷۱ درصد مردم استان حائز شرایط رای دادن در انتخابات اسفند ماه هستند گفت: در انتخابات امسال شاهد حضور ۱۳۴ هزار و ۵۴۱ نفر رای اولی نیز خواهیم بود.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار استفاده از ظرفیت هنر، گروه های مرجع، احزاب، ائمه جمعه، سمن ها و دانشجویان و رسانه ها را در جلب حداکثری انتخابات موثر و نقش آفرین دانست.

در این جلسه ضمن بررسی راهکارهای جلب مشارکت حداکثری در انتخابات، مسائل اجتماعی  روز و رسانه نیز مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و دستورات لازم جهت تقویت حوزه اطلاع رسانی استان صادر شد.