نواخته شدن زنگ انقلاب با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی

نواخته شدن زنگ انقلاب با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی
در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی زنگ انقلاب بصورت نمادین در مدرسه مجنونیانس ارومیه نواخته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی ، در دومین روز از دهه مبارک فجر، آیین چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نواخته شدن زنگ انقلاب با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه ، معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی ، فرماندار ارومیه و جمعی از مسئولین استانی بصورت نمادین در مدرسه مجنونیانس ارومیه برگزار شد.

مصطفوی در این مراسم به بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت و گفت :علاوه بر آزادی ، استقلال کشور از مهمترین دستاوردها بود چرا که قبل از انقلاب مستعمره و وابسته به امریکا و کشورهای غربی بودیم ولی امروز در سایه انقلاب اسلامی تبدیل به یکی ازکشورهای مستقل تاثیرگذار در منطقه و محافل سیاسی هستیم.

وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی علی رغم وجود موانع و مشکلات و دشمنی های فراوان از جمله جنگها و ناآرامیهای  داخلی ، تحمیل جنگ نابرابر8 سال عراق علیه کشورمان و تحریم های مختلف اقتصادی ، مردم با وحدت ، اتحاد و یکپارچگی یکی پس از دیگری توطئه های دشمنان را خنثی کردند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی وجود امنیت پایدار را دیگر دستاورد مهم انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت : در طول 40 سال از انقلاب اسلامی با وجود توطئه های دشمنان به برکت انقلاب و در سایه نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی امنیتی پایداررا در کشورمان شاهد هستیم.