آیین تجلیل از خبرنگاران و عکاسان لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ در ارومیه برگزار شد

آیین تجلیل از خبرنگاران و عکاسان لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ و همچنین نفرات برتر جشنواره ورزشی جام خبرنگار، عصر امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی در این مراسم با تقدیر از تلاش های فعالان رسانه ای لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ در ارومیه گفت: برگزاری موفق مسابقات لیگ ملت های والیبال در ارومیه مرهون تلاش تمامی دستگاه های استانی بخصوص اصحاب رسانه بود.

وی افزود: رسانه ها با اطلاع رسانی مطلوب و پوشش مناسب مسابقات، ظرفیت و توانایی های استان آذربایجان غربی در برگزاری و میزبانی مسابقات ورزشی را به جهانیان نشان دادند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از رسانه های منتقد نیز تقدیر کرد و گفت: انتقادات سازنده ی رسانه ها باعث شد مشکلات و کاستی های مسابقات لیگ ملت های والیبال۲۰۱۹ در ارومیه به حداقل برسد.

مصطفوی در ادامه به نقش مهم رسانه ها در انتخابات پیش رو نیز اشاره کرد و گفت: رسانه ها بیشترین نقش را در تحقق مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ایفا می کنند؛ در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که اسفند ماه سال جاری در کشور برگزار خواهد شد رسانه ها باید نقش آفرین و زمینه ساز حضور و مشارکت پرشور مردم در پای صندوق های رای باشند.

وی از برگزاری هفته فرهنگی استان در ارزروم ترکیه نیز خبر داد و از رسانه ها خواست طرح ها و ایده های خود را برای هر چه بهتر برگزار کردن این رویداد فرهنگی مطرح کنند.

در ادامه این مراسم از تلاشگران رسانه ای مسابقات لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ در ارومیه و همچنین نفرات برتر جشنواره ورزشی جام خبرنگار با اهدای لوح و هدایایی تجلیل بعمل آمد.