در برنامه زنده تلویزیونی تیتر امشب شبکه خبر عنوان شد؛

استاندار آذربایجان غربی: با تداوم روند فعلی شیوع کرونا محدودیت های جدیدی اجرا می شود/ ۱۱ شهرستان در وضعیت قرمز هستند

استاندار آذربایجان غربی: با تداوم روند فعلی شیوع کرونا محدودیت های جدیدی اجرا می شود/ ۱۱ شهرستان در وضعیت قرمز هستند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه محدودیت های دو هفته ای برای برخی صنوف از این هفته اجرا شده است، گفت: با تداوم روند فعلی شیوع کرونا از ستاد ملی کرونا درخواست داشتیم تا با محدودیت های جدید در برخی دیگر از صنوف موافقت نماید.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری امشب در برنامه زنده تلویزیونی " تیتر امشب" شبکه خبر با بیان اینکه علیرغم هشدارهای لازم متاسفانه برخی از مردم نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتناعی کم توجه هستند افزود: شرایط آب و هوایی استان برای پذیرش مسافران و حضور در بازارهای مرزی و نیز رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و عادی انگاری از سوی مردم و برخی مسئولین باعث افزایش تعداد مبتلایان به کرونا شده است.

وی گفت: ۱۱ شهرستان استان شامل ارومیه،خوی، مهاباد، بوکان،میاندوآب، سردست، سلماس، اشنویه، تکاب و پیرانشهر، نقده در وضعیت قرمز هستند.

استاندار آذربایجان غربی وضعیت چالدران، شوط و ماکو را نارنجی و شاهین دژ ، پلدشت و چایپاره را زرد دانست و گفت: استفاده از ماسک در ادارات، بانک ها و مراکز تجمعی اجباری شده است.

شهریاری ابراز امیدواری نمود با همکاری مردم هر چه زودتر بر بیماری کرونا فائق بیاییم.