معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:

طرح های ترافیکی نباید موجبات نارضایتی مردم را فراهم سازد

طرح های ترافیکی نباید موجبات نارضایتی مردم را فراهم سازد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: دستگاههای متولی باید پاسخگوی مردم در حوزه ترافیک شهری باشند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، یاسر رهبردین امروز در جلسه شورای هماهنگی ترافیک آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه طرح های ترافیکی نباید موجبات نارضایتی مردم را فراهم سازد، افزود: وعده هایی که در حوزه های مختلف بخصوص مدیریت ترافیک شهری به مردم داده می شود، باید در زمان مقرر عملی شود.

وی در ادامه، اطلاع رسانی محیطی در حوزه مدیریت ترافیک شهری را ضروری دانسته و خاطرنشان کرد: فرهنگ سازی و تبلیغات محیطی در اجرای طرح های ترافیکی و آگاه سازی جامعه بسیار تاثیرگذار بوده و دستگاههای متولی توجه جدی به این مقوله داشته باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی همچنین با تاکید بر اینکه در برنامه ریزی ها، کاهش تصادفات در اولویت باشد، افزود: دستگاههای متولی تمامی تدابیر لازم برای کاهش تصادفات داخل شهری و بین شهری و جاده ای را پیش بینی کنند.

رهبردین استفاده از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته در حوزه مدیریت ترافیک شهری و جاده ای را نیز ضروری دانسته و تصریح کرد: تعامل و هم افزایی دستگاههای متولی در حوزه ترافیک شهری و کنترل تصادفات جاده ای باید بیش از پیش باشد.

وی در پایان با اشاره به احتمال افزایش مسافرت به آذربایجان غربی در تابستان پیش رو با توجه به کاهش بیماری کرونا، یادآور شد: اقدامات لازم برای تسهیل مسافرت به استان در تابستان و همچنین کنترل ترافیک شهری در طول سال و بخصوص در فصل پاییز انجام شود.