پیام تبریک استاندار آذربایجان غربی بمناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام

پیام تبریک استاندار آذربایجان غربی بمناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام
استاندار آذربایجان غربی بمناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام پیامی صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ متن پیام محمدمهدی شهریاری به این شرح است:

بسم الله الرحمن و الرحیم

عید بزرگ نیمه شعبان، هفته بزرگداشت سربازان گمنام را به محضر ملت بزرگ ایران، مردم رشید و دلاور آذربایجان غربی و همه چشم انتظاران ظهور منجی عالم بشریت تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امروز به یمن حضور،مشارکت و نقش آفرینی سربازان گمنام امام زمان (عج) امنیت پایدار شکل گرفته توانسته بسترهای پیشرفت و توسعه روزافزون ایران عزیز و بویژه این دیار نازنین را فراهم سازد. جلوه های درخشان این رشادت ها را در بطن زندگی مردم شاهدیم و درخشش این عزیزان امروز در سنگر مقابله با برهم زنندگان فضای جامعه در روزهای کرونایی موید آنست که سربازان گمنام امام زمان (عج) دوشادوش مدافعان سلامت برای فراهم سازی امنیت از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) را در شرایطی پاس می‌داریم که دشمنان جمهوری اسلامی ایران از سر درماندگی حاصل از ناکامی های پی درپی که با همت بلند مجاهد مردان این دیار به ثمر نشسته است، متوسل به رفتارها و اعمال نابخردانه شده و به خیال خام خود هرج و مرج در کشور را با ابزارهای مختلف اقتصادی، امنیتی و اجتماعی دنبال می کنند که تاکنون با هوشیاری سربازان گمنام و حضور آگاهانه ملت بزرگ ایران با بن بست روبرو شده است.

با امیدواری تمام به آینده روشن و درخشان ملت ایران و توسعه پایدار متصور برای آذربایجان غربی رشید و مقاوم، ضمن تبریک عید بزرگ نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) از تلاشهای خالصانه این عزیزان در سنگر تامین امنیت و آرامش جامعه تقدیر و تشکر می نمایم و امیدوارم با عنایات ویژه حضرت ولی عصر(عج) و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی و تلاشهای دولت تدبیر و امید همواره در برقراری نظم و امنیت موفق و موید باشند.

محمدمهدی شهریاری
استاندار آذربایجان غربی