معاون استاندار: مشکلات تامین مواد اولیه ماسک در آذربایجان‌غربی رفع شود

معاون استاندار: مشکلات تامین مواد اولیه ماسک در آذربایجان‌غربی رفع شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: باید مشکلات تامین مواد اولیه تولید ماسک احصا و با نظارت لازم، رفع شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی به نقل از ایرنا؛ نادر صادقی روز یکشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار آذربایجان‌غربی با اشاره به تامین مواد اولیه تولید ماسک در آذربایجان‌غربی بیان کرد: با توجه به اینکه در آستانه ماه محرم و فصل زمستان هستیم و باید ماسک بدون محدودیت در سطح جامعه توزیع شود. 

وی ادامه داد: در خصوص تامین مواد اولیه و تولید ماسک به وضعیت استان‌های همجوار نیز توجه و تدابیر لازم برای این بخش سنجیده شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به وضعیت جذب اعتبارات استانی، گفت: باید این مساله مورد توجه مسوولان استانی و شهرستانی قرار گرفته و تدابیر لازم در این خصوص سنجیده شود. 

صادقی با اشاره به اینکه کیفیت آرد و نان تولیدی آذربایجان‌غربی مورد توجه مسوولان و دستگاه‌های مرتبط قرار گیرد، اظهار داشت: باید نان تولیدی با کیفیت مناسب در سطح جامعه توزیع شود زیرا مردم نیز به این امر توجه ویژه دارند.

وی بیان کرد: باید اقدامات و نظارت لازم در بخش تامین نان و آرد با کیفیت توسط دستگاه‌های اجرایی مرتبط انجام گیرد. 

وی تاکید کرد: ستاد تنظیم بازار از تولیدکننده تا مصرف کننده حمایت می‌کند و ایجاد تعادل و رابطه منطقی در بازار، اولویت و هدف ستاد تنظیم بازار است.