قدردانی استاندار آذربایجان غربی از عوامل تولید فیلم "موقعیت مهدی"

قدردانی استاندار آذربایجان غربی از عوامل تولید فیلم "موقعیت مهدی"
استاندار آذربایجان غربی دیشب پس از تماشای فیلم "موقعیت مهدی" در سینما ایران ارومیه، این فیلم را از فیلم های برتر چهلمین جشنواره فیلم فجر معرفی کرد.

 

 

محمدصادق معتمدیان با قدردانی از عوامل تولید فیلم "موقعیت مهدی"، افزود: هادی حجازی‌فر نویسنده و کارگردان فیلم، روایتی واقعی و ملموس را از زندگی شهید مهدی باکری و دفاع مقدس به تصویر کشیده است.

 

استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: "موقعیت مهدی" پیش از آنکه فیلم باشد، واقعیت رشادت هایی را روایت می کند که امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند یادآوری و ترویج آن هستیم.

 

وی در ادامه آذربایجان غربی را استانی پیشرو در عرصه های انقلابی و هنری از جمله موسیقی، سینما، صنایع دستی و ... قلمداد کرده و یادآور شد: آذربایجان غربی ظرفیت بالایی در حوزه های مذهبی، فرهنگ و هنر دارد و با تمام توان از این حوزه حمایت خواهم کرد.

 

استاندار آذربایجان غربی همچنین فرهنگ و هنر را بخشی از زندگی مردم استان دانسته و افزود: سینما و رسانه از عواملی هستند که می توانند فرهنگ و تاریخ یک جامعه را بخصوص در حوزه های مذهبی و ارزشی حفظ و ترویج کنند. 

 

معتمدیان در پایان با تاکید بر توجه و حمایت بیشتر از فیلمسازان و هنرمندان انقلابی استان، گفت: فرهنگ زیربنای توسعه است و باید برای توسعه استان به حوزه فرهنگ توجه ویژه و جهادی شود.