رهبردین : همکاری ادارات برای کاهش تصادفات جاده ای آذربایجان غربی ضروری است

رهبردین : همکاری ادارات برای کاهش تصادفات جاده ای آذربایجان غربی ضروری است
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: همکاری همه ادارات برای کاهش تصادفات جاده ای در استان ضروری است و باید همه نهادها در این خصوص، بیشترین همت خود را به کار گیرند.

 

یاسر رهبردین در دهمین جلسه کمیسیون ایمنی حمل و نقل آذربایجان غربی افزود: برنامه ریزی برای طرح های راه سازی و ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان یک ضرورت در استان است.

 

وی اضافه کرد: همچنین آموزش و پرورش و صدا و سیما می‌توانند نقش بزرگی در فرهنگ سازی برای قشر کودکان و جوانان در جهت رعایت قوانین و مقررات رانندگی ایفا کنند.

 

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی ادامه داد: ادارات کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل ونقل جاده ای استان هم در جلسه آتی، آخرین وضعیت را ه‌ها و پروژه های در حال اجرا یا برنامه ریزی شده را ارائه کنند تا در خصوص وضعیت راه ها اطلاع رسانی لازم صورت گیرد.

 

رهبردین با قدردانی از نظارت ها و اقدامات انجام گرفته در جهت کاهش تصادفات و سوانح جاده ای در استان با وجود افزایش ترددها اظهار داشت: این روند باید در سال‌های آینده نیز با انجام نظارت ها، گشت ها و ایمن سازی های بیشتر محورهای استان تداوم داشته باشد.