در جلسه شورای اداری عنوان شد؛

استاندار آذربایجان غربی: مدیران در سال پایانی دولت با انرژی هرچه بیشتر کار کنند/ ۳۱۲ پروژه شاخص امسال به بهره برداری می رسد/ پروژه تابش امید برای جهاد اطلاع رسانی دستاوردهای دولت اجرا می شود

استاندار آذربایجان غربی: مدیران در سال پایانی دولت با انرژی هرچه بیشتر کار کنند/ ۳۱۲ پروژه شاخص امسال به بهره برداری می رسد/ پروژه تابش امید برای جهاد اطلاع رسانی دستاوردهای دولت اجرا می شود
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه امسال باید دستاوردهای مهم دولت به اطلاع مردم برسد، به مدیران دستگاه های اجرائی دستور داد تا پرانرژی تر از همیشه نسبت به خدمت رسانی اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری عصر امروز چهارشنبه ۱ مرداد در نخستین جلسه شورای اداری ضمن قدردانی از تلاشهای انجام گرفته در حوزه های مختلف تصریح کرد: در سالجاری ۳۱۲ پروژه شاخص در حوزه های رونق تولید، اقتصاد مقاومتی و توسعه محور با حجم اعتباری یکهزار و ۲۱۶ میلیارد تومان به اتمام می رسد.

وی افزود: ۱۸ پروژه اقتصاد مقاومتی با ۵۱۱ میلیارد تومان، ۱۴ پروژه جهش تولید با ۳۵۵ میلیارد تومان و ۳۱۲ پروژه توسعه محور با ۳۵۰ میلیارد تومان امسال اجرایی می شود.

شهریاری یکی از دستاوردهای شاخص دولت در استان را مدیریت منابع آب، ساخت بیمارستان، گازرسانی و تامین آب روستایی دانست و افزود: ۶۰ هزار هکتار از اراضی مجهز شبکه گذاری فرعی و اصلی شده که اتفاق بزرگی در توسعه کشاورزی استان است.

مقام عالی استان با اشاره به ضرورت اطلاع رسانی اقدامات انجام گرفته تصریح کرد: طرح تابش امید به منظور اطلاع رسانی دستاوردهای دولت از ۱۵ مرداد تا ۱۵ شهریور در استان اجرایی می شود و ضروری است تا دستگاه های اجرائی در این خصوص اهتمام ویژه ای داشته باشند.

محمدمهدی شهریاری افزود: نظارت بر بازار و جلوگیری از جولان فرصت طلبان به منظور کسب رضایتمندی عمومی، حضور در بین مردم و پاسخگویی به درخواست های آنان، تعامل با نمایندگان مجلس برای هموار سازی مسیر توسعه باید سرلوحه کار مدیران و فرمانداران قرار بگیرد.

وی گفت: نمایندگان عضو کارگروه های مختلف استانی تعیین شده اند و دستگاه های اجرایی باید در جلسات کارگروه های تخصصی از نمایندگان مربوطه دعوت به عمل آورند.

شهریاری فروش اموال مازاد، احیای واحدهای راکد و استفاده بهینه از ظرفیت کارگروه های رفع موانع تولید، صرفه جویی در هزینه های اداری، توجه ویژه به جوانان، پرهیز از مجادلات سیاسی، تحکیم وحدت و همدلی، استفاده کامل از تسهیلات کرونایی برای تثبیت اشتغال و توجه ویژه به بازسازی قطور پیش از رسیدن فصل سرما و توزیع عادلانه آگهی های دولتی در بین رسانه ها را مورد تاکید قرار داد.

وی خطاب به فرمانداران گفت تا تلاش نمایند از سهمیه استان در تسهیلات کرونا بطور کامل محقق شود چرا که نقش بسزایی در تثبیت اشتغال دارد.