معاون استاندار آذربایجان غربی خبر داد؛
تداوم خدمت رسانی دستگاه های اجرایی با دوسوم کارکنان
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی گفت: تغییری در میزان حضور کارکنان دستگاه های اجرایی انجام نیافته است.
  • یکشنبه 31 فروردین 1399 ساعت 21:30
استاندار آذربایجان غربی:
ساعات کار ادارات استانی از اول اردیبهشت از ۷:۴۵ تا ۱۴:۴۵ خواهد بود/ همه صنوف و ادارات دولتی ملزم به ثبت نام در سامانه سلامت هستند/پایان کرونا منوط به اجرای کامل فاصله گذاری هوشمند است
استاندار آذربایجان غربی گفت: بر اساس مصوبه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا ساعات کار ادارات از اول اردیبهشت ماه از ۷:۴۵ تا ۱۴:۴۵ خواهد بود.
  • یکشنبه 31 فروردین 1399 ساعت 21:10
استاندار آذربایجان غربی:
محموله دوم اقلام پزشکی اهدایی کنسولگری ایران در گوانگجوی چین تحویل دانشگاه علوم پزشکی ارومیه شد
استاندار آذربایجان غربی گفت: محموله دوم اقلام پزشکی کنسولگری ایران در گوانگجوی چین شامل ماسک سه لایه و پیشرفته،تب سنج،لباس ایزوله وعینک تحویل دانشگاه علوم پزشکی ارومیه شد.
  • یکشنبه 31 فروردین 1399 ساعت 16:30
استاندار آذربایجان غربی: در تامین اقلام بهداشتی برای کادر درمان مشکلی وجود ندارد/ تلاشهای بخش آزمایشگاهی غیرقابل جبران است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به وضعیت مطلوب تجهیزات پزشکی و بهداشتی در بیمارستانهای استان گفت: در تامین اقلام حفاظتی و بهداشتی برای کادر درمان مشکلی وجود ندارد و اولویت نخست استان در توزیع اقلام بهداشتی، مدافعان سلامت هستند.
  • یکشنبه 31 فروردین 1399 ساعت 14:06
آگهی فراخوان عمومی
استانداری آذربایجان‌غربی در نظر دارد ارزیابی تحلیلی و تعیین اثربخشی، کنترل دقیق عملکرد مجریان ذی‌صلاح فرهنگی و اجتماعی، نظارت بر اجرای دقیق پروژه های فرهنگی و اجتماعی، تهیه گزارش‌های کمی و کیفی قابل سنجش در بازه‌های زمانی مندرج در برنامه زمان‌بندی پیوست قراردادهای فی‌مابین استانداری و مجریان ذی صلاح را از طریق فراخوان عمومی به مهندسین مشاور واجد شرایط استانی واگذار نماید.
  • یکشنبه 31 فروردین 1399 ساعت 08:37
استاندار آذربایجان غربی:
در توزیع بسته های معیشتی کرامت افراد باید حفظ شود/ ستاد مشارکت های مومنانه مردم استان فرصتی مهم برای تجلی همدلی مردم و مسئولان است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تشکیل ستاد مشارکت های مومنانه مردم استان برای حمایت از افراد نیازمند که مورد حمایت نهادهای حمایتی نیستند گفت: در توزیع بسته های معیشتی کرامت افراد باید حفظ شود. بی احترامی و زیر سوال بردن شخصیت افراد برای هر هدفی مردود است.
  • شنبه 30 فروردین 1399 ساعت 22:30
پیام استاندار آذربایجان غربی درپی شهادت جانباز سرافراز صمد ولیزاده
استاندار آذربایجان غربی در پیامی شهادت جانباز ۷۰ درصد صمد ولیزاده را تبریک و تسلیت گفت.
  • شنبه 30 فروردین 1399 ساعت 17:30
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی خبر داد: درسال گذشته تراز تجاری استان در تجارت مرزی به مثبت یک میلیارد دلار رسید
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به صادرات یک میلیارد د و 850 میلیون دلار و واردات حدود 850 میلون دلار از مرزهای استان در سال گذشته، گفت: درسال گذشته تراز تجاری استان در تجارت مرزی و صادرات و واردات به مثبت یک میلیارد دلار رسید.
  • شنبه 30 فروردین 1399 ساعت 12:50
استاندار آذربایجان غربی:
ارتش تجلی روشن رشادت و مردمداری است/ نقش ارتش در مقابله با بیماری کرونا انکارناپذیر است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش آفرینی ارتش در برهه های حساس کشور گفت: این نیروی جان برکف تجلی روشنی از رشادت و مردمداری است.
  • جمعه 29 فروردین 1399 ساعت 11:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11