معاون استاندار:
متوسط رشد جمعیتی استان از میانگین کشوری بالاتر است اما باید برای رشد جمعیت در سطح ملی چاره اندیشی جدی شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نقش جدی فضای مجازی در آگاهی بخشی به مردم، خواستار مسئولیت پذیری بیشتر ارشاد اسلامی و فعال سازی کارگروه فضای مجازی برای فراهم سازی بسترهای بهره گیری از توان فضای مجازی برای آگاهی بخشی شد و گفت: در بحث فضای مجازی به نظر می رسد متولی خاصی وجود ندارد و هر کسی از ظن خود عمل می کند. تلاش شبکه های اجتماعی و فعالین این حوزه در امر خطیر اطلاع رسانی قابل تقدیر و تشکر است. اما گاها برخی از شبکه های اجتماعی انصاف را رعایت نمی کنند.
  • پنج شنبه 30 بهمن 1399 ساعت 17:20
اطلاعیه
  • پنج شنبه 30 بهمن 1399 ساعت 17:18
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
احیای ۸۵ واحد راکد در استان / ۵۵۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل اعتبارات جهش تولید به واحد های تولیدی استان تخصیص یافت / لزوم توجه به توسعه زیر ساخت ها در شهرک های صنعتی استان
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به احیای ۸۵ واحد راکد تولیدی و صنعتی استان در سالجاری، گفت: پرداخت ۵۵۰ میلیارد تومان تسهیلات در راستای جهش تولید در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان عملیاتی شده است.
  • چهارشنبه 29 بهمن 1399 ساعت 22:20
امسال هزار و ۳۶۵ واحد صنعتی کوچک کشور به عرصه تولید بازگشته است
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: برگرداندن یک‌هزار و ۵٠٠ واحد صنعتی کوچک و متوسط به عرصه تولید از برنامه‌های سازمان طی سال جاری بوده که تاکنون یک‌هزار و ٣۶۵ واحد از این تعداد به عرصه تولید بازگشته‌است.
  • چهارشنبه 29 بهمن 1399 ساعت 22:18
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
انتخابات شوراهای اسلامی در ۲۲۲۰ شهر و روستای آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به در پیش رو بودن ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: انتخابات شوراهای اسلامی شهر در ۴۸ شهر و شوراهای اسلامی روستا در ۲۱۷۲ روستا برگزار می‌شود.
  • چهارشنبه 29 بهمن 1399 ساعت 13:02
معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران وارد ارومیه شد
علی رسولیان؛ معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با استقبال معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی وارد ارومیه شد.
  • چهارشنبه 29 بهمن 1399 ساعت 10:10
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
همراهی خیرین با دولت در مناطق روستایی موجب تحکیم شرایط زندگی در روستا ها شده است / در دولت تدبیر و امید ۶۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه مناطق روستایی اختصاص یافته است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به همراهی خیرین با دولت در مناطق روستایی در جهت تحکیم شرایط زندگی و مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها گفت: در دولت های یازدهم و داوزدهم بیش از ۶۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و عمران مناطق روستایی به دهیاریهای استان اختصاص یافته است.
  • سه شنبه 28 بهمن 1399 ساعت 20:54
معاون استاندار بر استفاده بیش‌ازپیش از ظرفیت تعاونی‌ها در آذربایجان غربی تأکید کرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت‌های قابل‌استفاده استان در بحث تعاونی‌ها، گفت: با تکیه‌بر هم‌مرز بودن با سه کشور می‌توان از ظرفیت تعاونی‌های مرزی بر اساس استانداردهای به‌روز استفاده کرد.
  • سه شنبه 28 بهمن 1399 ساعت 13:23
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:
۲۹۱ هزار تن گندم از کشاورزن آذربایجان غربی خریداری شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اتمام خرید تضمنی گندم از کشاورزان استان ، گفت: ۲۹۱ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان آذربایجان غربی به ارزش ۷۴۰ میلیارد تومان خریداری شد.
  • سه شنبه 28 بهمن 1399 ساعت 12:39
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خبر داد؛
صادرات ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار کالا از گمرکات آذربایجان غربی/ تهاتر سیب با موز شکل اجرایی به خود گرفته است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند رو به رشد صادرات آذربایجان غربی گفت: میزان صادرات استان تاکنون ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار بوده است.
  • دوشنبه 27 بهمن 1399 ساعت 18:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>