استاندار آذربایجان غربی:
خسارت ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومانی کرونا به اقتصاد آذربایجان غربی/ مردم دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیرند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ارزیابی های اولیه انجام گرفته در خصوص خسارت های کرونا به اقتصاد استان گفت: کرونا تا به امروز ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان به صنعت،گردشگری، خدمات و کشاورزی استان خسارت وارد کرده است.
  • چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 22:44
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی:
خطر کرونا کماکان پابرجاست/ فاصله گذاری هوشمند و رعایت دستورالعمل های بهداشتی راهکارهای مصونیت از ابتلا به کروناست
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: ویروس کرونا رفتارهای متعدد و پیچیده ای دارد و خطر شیوع کماکان پا برجاست و نباید تصور کرد که کرونا تمام شده است.
  • چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 22:33
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی:
سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده با همفکری اساتید دانشگاهی و فعالین حوزه زنان تدوین شده است/ دستیابی به توسعه پایدار و متوازن بدون نقش آفرینی جدی بانوان میسر نخواهد شد
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با اشاره به بهره گیری از توان و ظرفیت اساتید دانشگاهی، کارشناسان حوزه زنان و فعالین این حوزه در تدوین سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده گفت: این سند نقشه راهی جدی و هدفمند برای بهبود شاخص های حوزه بانوان و خانواده است.
  • چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 16:39
با حضور معاون رئیس جمهور و استاندار آذربایجان غربی؛ سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده آذربایجان غربی رونمایی شد
سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده در شورای برنامه ریزی و توسعه آذربایجان غربی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون رئیس جمهور، استاندار و مدیران استانی به تصویب رسید.
  • چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 14:44
استاندار آذربایجان غربی:
کاهش نرخ بیسوادی بانوان در آذربایجان غربی/ سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده متناسب با شرایط فرهنگی و اجتماعی استان تدوین شده است
استاندار آذربایجان غربی گفت: در دو سال گذشته با اقدامات انجام گرفته نرخ بیسوادی بانوان ۲ درصد کاهش داشته است.
  • چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 14:41
معاون استاندار آذربایجان غربی:
روستای بکتاش میاندوآب به بخش ارتقا یافت/ دستاوردهای مقابله با کرونا مستندسازی می شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: با تبدیل روستای بکتاش میاندوآب به بخش، در تقسیمات کشوری تعداد بخش های آذربایجان غربی به ۴۲ رسید.
  • سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 ساعت 14:30
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی:
روند بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی روند مناسبی دارد
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی گفت: با توجه به تاکیدات مقام عالی استان و معاون امور عمرانی، اهتمام ویژه ای در روند بازسازی مناطق زلزله زده قطور شکل گرفته است.
  • دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 ساعت 22:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
بهره گیری کامل از ظرفیت سردخانه ها در توسعه بخش کشاورزی منوط به استفاده از تکنولوژی های نوین در این صنعت است/ آذربایجان غربی بزرگترین ظرفیت سردخانه ای کشور را داراست
معاون استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه استان با پتانسیل نزدیک به یک میلیون تن بزرگترین ظرفیت سردخانه ای کشور است گفت: بهره مندی از این ظرفیت مهم برای توسعه استان منوط به استفاده از تکنولوژی های نوین در این صنعت است.
  • دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 ساعت 17:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
پروژه های ارتقای ایمنی حمل و نقل پیش از کلنگ زنی باید تامین اعتبار بشود/ با متجاوزین به حریم قانونی جاده ها باید برخورد شود/ ارتقای آموزش ترافیکی مردم به یک بسیج عمومی نیاز دارد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: دستگاه های اجرائی بویژه در حوزه حمل و نقل و ترافیک باید پیش از کلنگ زنی پروژه نسبت به تامین اعتبار اقدام نمایند و تا زمانیکه اعتبار تامین نشده است، کلنگ زنی نشود.
  • دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 ساعت 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11