معاون استاندار آذربایجان غربی:
مسئولان فضای لازم برای سرمایه‌گذاران واقعی را فراهم کنند
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: اگر تخلفی در برنامه زمان بندی اجرایی پروژه‌ها مشاهده شود بایستی زمین به اراضی ملی بازگردد.
  • سه شنبه 31 تیر 1399 ساعت 22:08
در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: ۲ هزار واحد مسکونی برای محرومین احداث می شود/ مجتمع اقتصادی کمیته امداد در بخش معدن و کشاورزی استان سرمایه گذاری می کند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ظرفیت های معدنی و کشاورزی استان نیازمند سرمایه گذاری ویژه جهت شکوفایی اقتصادی است از این خبر داد که مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی(ره) به زودی بسترهای سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در استان از جمله منطقه آزاد ماکو و نیز بخش معادن را فراهم و اقدام نماید.
  • سه شنبه 31 تیر 1399 ساعت 13:05
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت هفته ملی مهارت
استاندار آذربایجان غربی در پیامی هفته ملی مهارت را گرامی داشت.
  • سه شنبه 31 تیر 1399 ساعت 09:20
دیدار استاندار آذربایجان غربی با وزیر جهاد کشاورزی؛
استاندار آذربایجان غربی به منظور حل مسائل و مشکلات بخش کشاورزی از جمله تامین نهاده های دامی، الگوی کشت مناسب، خرید تضمینی محصولات و آبیاری تحت فشار با وزیر جهاد کشاورزی دیدار و گفتگو کرد.
  • دوشنبه 30 تیر 1399 ساعت 23:30
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی:
پروژه‌های جهش تولید بیش از ۱۶ هزار شغل در استان ایجاد می‌کند/18 پروژه اقتصاد مقاومتی توسط ستاد کشوری به استان محول شده است
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی با بیان این که 18 پروژه جهش تولید به استان محول شده گفت: با پایان این تعداد پروژه ۱۶ هزار و ۴۵۹ شغل در استان ایجاد می‌شود.
  • یکشنبه 29 تیر 1399 ساعت 13:35
استاندار آذربایجان غربی: پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان تا پایان سال به بهره برداری می رسند/ بانک های خصوصی نقش خود را در روند توسعه استان ایفا کنند/ مردم برای جلوگیری قطعی برق، صرفه جویی کنند
استاندار آذربایجان غربی گفت: خوشبختانه پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان با پیشرفت خوبی اجرا می شوند و با تامین اعتبار لازم برای اجرای این طرح ها ، پروژه های اقتصاد مقاومتی استان تا پایان سال به بهره برداری می رسند.
  • یکشنبه 29 تیر 1399 ساعت 12:02
در جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا عنوان شد؛
دستگاه های اجرائی از یک سوم کارکنان به صورت دورکاری استفاده نمایند/ بطور متوسط ۶۰ درصد مردم استان از ماسک استفاده می کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به موافقت ستاد ملی با پیشنهاد ستاد استانی مبنی بر کاهش تجمعات اداری و استفاده از ظرفیت دورکاری کارکنان گفت: دستگاه های اجرائی می توانند از یک سوم ظرفیت کارکنان بصورت دورکاری استفاده نمایند. اولویت اول با کارکنان بالای ۶۰ سال، کارکنان دارای بیماری های زمینه ای و بانوان دارای فرزند شیرخوار است.
  • یکشنبه 29 تیر 1399 ساعت 08:13
در جلسه بررسی آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی عنوان شد؛
رضایت مندی مردم ملاک اصلی ارزیابی اقدامات دستگاه های اجرایی در بازسازی مناطق زلزله قطور است/ بنیاد مسکن و برخی بانک ها باید سرعت عمل بیشتری به اقدامات شان بدهند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه با وجود تلاشهای صورت گرفته هنوز رضایتمندی مردم زلزله زده حاصل نشده است، گفت: رضایت مردم ملاک اصلی ارزیابی اقدامات دستگاه های اجرایی است. تا پیش از رسیدن فصل سرما باید بازسازی مناطق زلزله زده به اتمام برسد.
  • جمعه 27 تیر 1399 ساعت 14:38
استاندار آذربایجان غربی:
دستگاه های اجرائی اموال و زمین های غیرضرورشان را واگذار کنند/ با مولدسازی سرمایه های راکد، پروژه های عمرانی و تولیدی استان احیا می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تاکیدات قانون بودجه و رئیس جمهور مبنی بر تامین بخشی از منابع مالی توسعه از محل فروش اموال و زمین های مازاد دولتی، لذا دستگاه های اجرایی هرچه سریعتر نسبت به اجرای این امر اقدام نمایند.
  • جمعه 27 تیر 1399 ساعت 00:39
معاون استاندار آذربایجان غربی:
اصلاح قانون انتخابات؛ مشارکت بیشتر مردم در پای صندوق های رای را فراهم می سازد
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تعامل خوبی مابین ارکان اجرائی و نظارت برقرار بود گفت: با اصلاح قانون انتخابات در این دوره مجلس شورای اسلامی می توان شاهد مشارکت بیشتر مردم در پای صندوق های رای بود.
  • جمعه 27 تیر 1399 ساعت 00:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9