با درخواست استاندار آذربایجان غربی؛
موافقت وزیر راه و شهرسازی با نامگذاری فرودگاه ارومیه به نام شهید مهدی باکری
استاندار آذربایجان غربی گفت: در جریان سفر وزیر راه و شهرسازی به استان درخواست نامگذاری فرودگاه ارومیه به نام شهید مهدی باکری مطرح گردید که با آن موافقت شد.
  • جمعه 31 مرداد 1399 ساعت 10:29
در پایان سفر به آذربایجان غربی؛
وزیر راه و شهرسازی: سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض طبق پیمایش در آزاد راه ارومیه_ تبریز به زودی راه اندازی می شود/ تا پایان سال ۶۰۰ کیلومتر انواع راه در آذربایجان غربی افتتاح خواهد شد
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به درخواست ها و اعتراضات مکرر مسافرین مسیر ارومیه_ تبریز بابت پرداخت عوارض سنگین گفت: عوارض اتوبان ها طبق قانون تعیین می شود ولی برای اینکه عدالت در پرداخت، کاهش مصرف سوخت و تصادفات جاده ای محقق شود به زودی سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض طبق پیمایش در این مسیر راه اندازی می شود.
  • جمعه 31 مرداد 1399 ساعت 10:27
در حاشیه بازدید از بیمارستان در دست ساخت تکاب؛
وزیر راه و شهرسازی: ۶۴ بیمارستان در ۷ سال گذشته ساخته و تحویل شده است/ ساختمان بیمارستان تکاب تا پایان شهریور به اتمام می رسد
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اقدامات شاخص دولت در ارتقای شاخص های سلامت گفت: در ۷ سال گذشته ۶۴ بیمارستان ساخته و تحویل وزارت بهداشت شده است. پیش بینی می شود تا پایان دولت ۱۳ بیمارستان دیگر نیز تحویل شود.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 19:59
برگزاری نشست مدیر کل دفتر زنان و امور خانواده استانداری آذربایجان غربی و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان
در این جلسه در خصوص اجرائی سازی تفاهم نامه پرداخت تسهیلات ویژه بانوان سرپرست خانوار ، بدسرپرست و بانوان فارغ التحصیل دانشگاهی به منظور راه اندازی مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد ، کوچک و ارزش آفرین بحث و تبادل نظر شد.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 19:57
وزیر راه و شهرسازی در بازدید از محورهای مواصلاتی مهاباد؛
۲۴۰ کیلومتر راه روستایی تا پایان سال در آذربایجان غربی آسفالت می شود/ تکمیل راههای دسترسی به پایانه های مرزی استان جزو اولویتهای وزارت راه و شهرسازی است
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اهتمام این وزارتخانه برای ارتقای بهره مندی آذربایجان غربی از شاخص راه آسفالته روستایی گفت: تا پایان سال ۲۴۰ کیلومتر راه روستایی آسفالت می شود.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 19:51
وزیر راه و شهرسازی در سفر به آذربایجان غربی:
توسعه حمل و نقل ریلی با ترکیه در اولویت دولت قرار دارد / مبادله روزانه  ١٠٠ واگن تجاری بین ایران و ترکیه/ مسیر ارومیه-سرو تا پایان مهرماه تکمیل می‌شود
وزیر راه و شهرسازی در سفر به آذربایجان غربی، توسعه حمل و نقل ریلی با ترکیه را از اولویت‌های دولت خواند.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 14:46
استاندار آذربایجان غربی در برنامه تلویزیونی اولدوز شبکه استانی:
۶۴۰ میلیارد تومان برای پروژه های نیمه تمام ستاد احیای دریاچه ارومیه مصوب شد
استاندار آذربایجان غربی گفت: در هیات دولت ۶۴۰ میلیارد تومان برای پروژه های نیمه تمام ستاد احیای دریاچه ارومیه مصوب شد که امیدواریم در سریعترین زمان ممکن تخصیص یابد.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 14:44
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در برنامه تلویزیونی اولدوز شبکه استانی:
فعالیتهای توسعه ای و محرومیت زدایی از محدودیت های مالی بخاطر تحریم های دشمن متاثر نمی شود
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به فعالیتهای توسعه ای و محرومیت زدایی، گفت: در توسعه راههای مواصلاتی از جمله کریدور شمال جنوب در شمال غرب کشور به همت مدیران مربوطه و پیمانکاران دستاوردهای خوبی رقم خورد.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 14:41
وزیر راه و شهرسازی در پایانه مرزی سرو:
اسلامی: تبادلات تجاری زمینی در آذربایجان غربی افزایش می‌یابد
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مستعد بودن آذربایجان غربی در بحث مرز و دروازه‌های مرزی، گفت: پیگیری‌های لازم برای انجام تبادلات تجاری بیش از پیش از مرزهای استان صورت می‌گیرد.
  • پنج شنبه 30 مرداد 1399 ساعت 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11