رهبردین: برنامه ریزی های لازم برای بازدید مردم از اماکن تاریخی و گردشگری استان فراهم شود
سرپرست معاونت عمرانی استانداری آذربایجان غربی‌ گفت:برنامه ریزی های لازم برای بازدید عموم مردم از اماکن تاریخی و گردشگری استان در ایام تعطیلات نوروزی استان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی فراهم شود.
  • شنبه 30 بهمن 1400 ساعت 22:19
صادقی: موسسات خیریه بازوی توانمند دولت در حمایت از افراد نیازمند هستند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از مشارکت و فعالیت موسسات خیریه در استان گفت: موسسات خیریه‌ بازوان توانمند دولت در حمایت از افراد نیازمند جامعه‌ هستند.
  • شنبه 30 بهمن 1400 ساعت 17:21
رهبردین : همکاری ادارات برای کاهش تصادفات جاده ای آذربایجان غربی ضروری است
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: همکاری همه ادارات برای کاهش تصادفات جاده ای در استان ضروری است و باید همه نهادها در این خصوص، بیشترین همت خود را به کار گیرند.
  • شنبه 30 بهمن 1400 ساعت 17:11
استاندار آذربایجان غربی: ساماندهی معتادان متجاهر، مطالبه بحق مردم است
استاندار آذربایجان غربی گفت: مقابله جهادی با اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر، خواست همگانی بوده و ساماندهی معتادان متجاهر، مطالبه بحق مردم است.
  • شنبه 30 بهمن 1400 ساعت 13:38
آلبوم تصویری/جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با محوریت شهرستان چهاربرج به ریاست محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی
در این جلسه 52 مصوبه شامل 37 مصوبه عمرانی و 15 مصوبه اقتصادی برای شتاب بخشیدن به روند توسعه، پیشرفت و آبادانی شهرستان چهاربرج به تصویب رسید.
  • پنج شنبه 28 بهمن 1400 ساعت 23:30
در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با محوریت شهرستان چهاربرج
استاندار: روحیه کار جهادی در همه ارکان ادارات آذربایجان‌غربی نهادینه شود/احصا مهمترین نیازهای و مطالبات مردم از اهداف سفرهای شهرستانی است/ با اجرایی شدن مصوبات امیدواری و نشاط در جامعه تزریق می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: باید روحیه کار جهادی در رده‌های مختلف مدیریتی حتی در سطح کارشناسی نهادینه شود، چون کسانی که به انحای مختلف از بیت‌المال حقوق می‌گیرند باید به عنوان نوکران مردم با تلاش مضاعف در خدمت مردم باشند.
  • پنج شنبه 28 بهمن 1400 ساعت 23:30
استاندار آذربایجان غربی:
سفرهای شهرستانی کاملاً با برنامه صورت می گیرد / مشکلات‌ پروژه های عمرانی متوقف شده برای اجرای مجدد بررسی می شوند / ساختار اداری شهرستانهای جدیدالتاسیس تکمیل شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: یکی از مهمترین اولویت های دولت سیزدهم، حضور کارگزاران دولت در بین مردم و کار جهادی و انقلابی برای حل مشکلات مردم است.
  • پنج شنبه 28 بهمن 1400 ساعت 20:51
استاندار آذربایجان غربی: 37 مصوبه برای توسعه شهرستان باروق تصویب شد
استاندار آذربایجان غربی گفت: 37 مصوبه در حوزه عمرانی و اقتصادی برای توسعه و محرومیت زدایی شهرستان باروق در جنوب این استان به تصویب رسیده است.
  • پنج شنبه 28 بهمن 1400 ساعت 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11