استاندار:
آذربایجان‌غربی جزو 5 استان امن کشور است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: به همت دستگاه‌های متولی، آذربایجان‌غربی جزو پنج استان برتر کشور در بحث امنیت پایدار و شاخص‌های امنیتی است.
  • جمعه 31 اردیبهشت 1400 ساعت 12:52
برگزاری جلسه تعاملی با فرمانداران شهرستان‌های استان در خصوص نحوه توزیع اعتبارات سال 1400
به منظور همفکری در خصوص نحوه توزیع اعتبارات سال‌جاری جلسه‌ای با حضور ناصر حضرتی رئیس سازمان و فرمانداران شهرستان‌های استان و همچنین معاونین هماهنگی برنامه و بودجه و توسعه و برنامه ریزی سازمان و نیز برخی از کارشناسان این معاونت‌ها به صورت مجازی برگزار گردید.
  • پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400 ساعت 12:51
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
روابط عمومی نقش مؤثری در ارتقاء اهداف سازمانی دارد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان این‌که روابط عمومی پل ارتباطی سازمان با ارباب‌رجوع است، گفت: مدیران و مسئولان روابط عمومی ادارات و سازمان‌ها نقشی اساسی در ارتقاء اهداف سازمانی دارند.
  • پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400 ساعت 12:49
مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی:
ارتقاء سازمانی در گرو تعامل سازنده با ارباب‌رجوع است
مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی گفت: مدیران و مسئولان روابط عمومی‌ها با ایجاد پلی بین ادارات و ارباب‌رجوع تعامل سازنده با عموم دارند که در نهایت منجر به ارتقاء جایگاه سازمانی می‌شود.
  • پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400 ساعت 12:45
دبیر نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر آذربایجان غربی:
720 اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان ارسال شد
معاون روابط عمومی استانداری و دبیر نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر آذربایجان غربی با بیان این‌که 32 دستگاه‌ اجرایی در استان برای جشنواره روابط عمومی‌های برتر اثر ارسال کرده‌ بودند گفت: 720 اثر به دبیرخانه این استان ارسال شده بود که توسط هیات داورانی از تهران مورد ارزیابی قرار گرفت.
  • پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400 ساعت 12:44
استاندار:
کاهش شیوع کرونا در آذربایجان غربی در گرو افزایش رعایت دستورالعمل های بهداشتی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به وضعیت نامطلوب رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استان، گفت: برای اینکه استان در خصوص کاهش شیوع کرونا و فعالیت مستمر صنوف و فعالیتهای عادی زندگی به یک ثبات برسد باید دستورالعمل های بهداشتی بیش از پیش رعایت شود.
  • پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400 ساعت 08:25
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:
آذربایجان‌غربی رتبه دهم خرید گندم کشور را دارد/سطح زیرکشت گندم استان 391 هزار هکتار است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با بیان این‌که سطح زیرکشت گندم استان 391 هزار هکتار است، گفت: آذربایجان‌غربی رتبه دهم خرید گندم کشور را دارد.
  • سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 ساعت 20:23
رئیس مرکز ملی فرش ایران:
یک هزار میلیارد تومان تسهیلات برای بخش فرش توسط وزارت صمت در نظر گرفته شد/به‌دنبال ایجاد بیش‌ازپیش مجتمع و تولیدی‌های فر‌ش‌بافی هستیم
رئیس مرکز ملی فرش ایران با بیان این‌که یک هزار میلیارد تومان توسط وزارت‌خانه صنعت، معدن و تجارت برای صنعت فرش در نظر گرفته شده، گفت: با توجه به تورم و مشکلات مالی موجود، دریافت این تسهیلات توسط واحدهای مختلف می‌تواند کمک به سزایی به تولیدکنندگان کند.
  • سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 ساعت 20:14
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:
تولید سالانه 290 هزار مترمربع فرش در آذربایجان‌غربی/72 هزار نفر در صنعت فرش استان اشتغال دارند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با بیان این‌که سالانه 290 هزار مترمربع فرش در استان تولید می‌شود، گفت: آذربایجان‌غربی با در اختیار داشتن 224 واحد کارگاه تولید فرش دستباف و کارگاه‌های خانگی برای 72 هزار نفر شغل پایدار ایجاد کرده است.
  • سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 ساعت 17:39
معاون استاندار آذربایجان غربی:
ساماندهی مرز سرو در راستای توسعه صادرات ضروری است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: ساماندهی مرز سرو که یکی از مهمترین مرزهای ایران و استان با ترکیه به شمار می رود، در راستای توسعه صادرات ضروری است.
  • سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 ساعت 10:31
1 2 3 4 5