در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی عنوان شد؛
استاندار: لزوم برقراری رایزنی های دیپلماتیک برای کاهش تعرفه واردات سیب آذربایجان غربی در کشورهای هدف صادراتی/ سود خرید تضمینی سیب صنعتی باید باید نصیب باغداران شود نه دلالان
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش تولید سیب درختی در استان در مقایسه با سال قبل و لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای افزایش صادرات آن گفت: تعرفه های واردات سیب در برخی کشورهای هدف از جمله هندوستان بالاست و می طلبد از طریق رایزنی های دیپلماتیک نسبت به کاهش تعرفه های واردات سیب در این کشورها اقدام گردد تا روند صادرات سیب شتاب و ارزآوری بیشتری به خود بگیرد.
  • چهارشنبه 31 شهریور 1400 ساعت 10:47
در جلسه شورای تامین مسکن مطرح شد؛
استاندار: قانون جهش تولید مسکن ظرفیتی مناسب برای تامین نیاز مسکن آذربایجان غربی است/ ادارات راه و شهرسازی و تعاون هر چه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف یکهزار 630 واحد مسکن مهر مشکل دار اقدام نمایند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ابلاغ قانون جهش تولید مسکن گفت: این قانون با توجه به اینکه تمامی جوانب لازم را در نظر گرفته است می تواند نیاز سالانه 50 هزار واحد مسکونی در استان را پاسخگو باشد.
  • چهارشنبه 31 شهریور 1400 ساعت 10:44
آلبوم تصویری؛
آیین معارفه شهردار منتخب ارومیه
  • دوشنبه 29 شهریور 1400 ساعت 14:28
استاندار آذربایجان غربی درگذشت امام جمعه سابق مهاباد را تسلیت گفت
استاندار آذربایجان غربی درگذشت امام جمعه سابق مهاباد را تسلیت گفت
  • یکشنبه 28 شهریور 1400 ساعت 10:35
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
مشکلی از بابت تامین نهاده های دامی در استان وجود ندارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توزیع بیش از 105 هزار تن انواع نهاده دامی در استان در شش ماه ابتدای سالجاری تا کنون اظهار داشت : استان در زمینه توزیع نهاده های دامی برای صنعت دام و طیور مشکلی ندارد.
  • پنج شنبه 25 شهریور 1400 ساعت 08:09
در نشست با فرمانده نیروی انتظامی مطرح شد؛
استاندار: نیروی انتظامی سهمی بزرگ در تامین امنیت پایدار آذربایجان غربی دارد/ مرزهای امن محصول رشادت نیروهای جان برکف مرزبانی است/ امنیت رکن اساسی توسعه اقتصادی و اجتماعی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به رشادت و تلاش نیروهای نظامی و انتظامی در تامین امنیت پایدار استان، سهم نیروی انتظامی را بزرگ و قابل ستایش دانست و گفت: به لطف تلاش سربازان رشید اسلام در نیروهای نظامی و انتظامی این استان جزو پنج استان امن کشور بشمار می رود.
  • چهارشنبه 24 شهریور 1400 ساعت 08:49
به جهت کسب رتبه برتر در بهبود محیط کسب و کار؛
رئیس اتاق ایران از استاندار آذربایجان غربی قدردانی کرد
رئیس اتاق ایران در نامه ای خطاب به استاندار آذربایجان غربی از اقدامات صورت گرفته برای ارتقای شاخص های محیط کسب و کار در فصل بهار قدردانی کرد.
  • چهارشنبه 24 شهریور 1400 ساعت 08:48
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی:
سیاست های جمعیتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری اجرایی شود
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ابلاغ سیاست های جمعیتی از سوی مقام معظم رهبری، ادامه داد: تمامی وظایف وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی در این ابلاغیه مشخص شده است و دستگاه های اجرایی نسبت به اجرای مفاد این سیاست ها اهتمام ویژه ای داشته باشند.
  • سه شنبه 23 شهریور 1400 ساعت 14:33
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی خبر داد؛
نشست هم اندیشی ارائه راهکارهای حمایت حقوقی زنان و خانواده با حضور مقامات ارشد و فعالین حوزه زنان برگزار می شود
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی از برگزاری نشست هم اندیشی ارائه راهکارهای حمایت حقوقی زنان و خانواده در استان با مشارکت دادگستری و کانون وکلای استان خبر داد.
  • دوشنبه 22 شهریور 1400 ساعت 08:06
1 2 3 4 5 6 7