معاون استاندار: محدودیت های جدید ورود مسافران در مرزهای آذربایجان غربی اعمال می شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اعمال محدودیت های جدید ورود مسافران از مرزهای استان گفت: ورود اتباع خارجی جز گروه های هفتگانه از مرزهای استان، از روز شنبه هفته آینده ممنوع است.
  • سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 17:54
معاون استاندار آذربایجان‌غربی: دولت مصمم به اتمام طرح‌های احیای دریاچه ارومیه است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: دولت مصمم به اتمام و بهره برداری از طرح‌های انتقال آب به دریاچه ارومیه است و این امر هر چه سریعتر تحقق خواهد یافت.
  • سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 17:52
استاندار آذربایجان غربی در نخستین گفتگوی مستقیم با مردم از سیمای مرکز استان مطرح کرد:
مرز، معادن، کشاورزی وگردشگری مهمترین مزیت های توسعه آذربایجان غربی است / معادن از جمله مزیت های نسبی آذربایجان غربی است/ توجه به همه ظرفیت ها؛ راهکار حل مشکلات آذربایجان غربی است
استاندار آذربایجان غربی گفت: مرزهای طولانی و دارای ظرفیت تجارت با اروپا، معادن غنی و اکثرا غیرآهنی، توان قابل توجه در حوزه کشاورزی و تولیدات این بخش و همچنین گردشگری به ویژه توریسم درمانی از جمله این مزیت ها به شمار می رود که در صدد بارورکردن آنها هستیم.
  • سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 11:00
برگزاری سلسله نشست های گفتگو محور اساتید فرهیخته زن حوزه و دانشگاه مقارن
سلسله نشست های گفتگو محور اساتید فرهیخته زن حوزه و دانشگاه مقارن با هفته ی پژوهش و بزرگداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه با موضوع" تبیین قانون جوانی جمعیت و خانواده" به همت دفتر امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی در ارومیه برگزار می شود.
  • سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 10:16
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با فعالان حوزه حمل و نقل مطرح کرد
تجارت مرزی، مهمترین پیشران توسعه استان است/ تعاملات منطقه ای استان در تجارت بین الملل افزایش می یابد/ نیازمند تقویت ناوگان حمل و نقل استان هستیم/فعالیت های مرزی باید روان سازی شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: تلاش می کنیم از ظرفیت های مغفول مانده استان برای ایجاد فرصت های اشتغال جدید، خلق ثروت و افزایش درآمد استفاده کنیم و در این مسیر حلقه های مفقوده و مشکلات شناسایی و با پیگیری های ملی و ارائه راهکارهای مناسب این مشکلات حل خواهد شد .
  • دوشنبه 29 آذر 1400 ساعت 14:26
دیدار سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با بانوی نایب قهرمان جهان
الهامی، سرپرست امور زنان و خانواده استانداری با حضور در منزل بانوی قهرمان ارومیه ای خانم ثمین یحیوی دیدار و کسب مقام نایب قهرمان جهان در رشته موی تای مسابقات جهانی در تایلند را به ایشان تبریک گفت.
  • دوشنبه 29 آذر 1400 ساعت 13:40
استاندار آذربایجان غربی در برنامه الدوز صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با مردم گفتگو می کند.
حضور استاندار آذربایجان غربی در برنامه تلویزیونی
محمدصــــــــادق معتمدیان استاندار آذربایجــــــــــــــان غربی در نخستین گفتگوی تلویزیونی دوشنبه 29 آذر ساعت 21 از صدا و سیمای مرکز استان ، ضمن بیان دیدگاه ها و برنامه های دولت سیزدهم (دولت مردمی، ایران قوی) ، در خصوص الویت ها و برنامه های استان برای شتاب بخشیدن به روند پیشرفت و آبادانی و حل مشکلات به صورت زنده و مستقیم با مردم گفتگو خواهد کرد.
  • دوشنبه 29 آذر 1400 ساعت 09:36
در دیدار با معاون سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور مطرح شد
استاندار آذربایجان غربی: یکی از ثروت های مهم آذربایجان غربی منابع طبیعی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه یکی از ثروت های مهم آذربایجان غربی منابع طبیعی است افزود : باید تصرفات غیر قانونی از این منابع شناسایی و ضمن خلع ید از متصرفان از ادامه این تصرفات جلوگیری شود.
  • یکشنبه 28 آذر 1400 ساعت 21:30
استاندار آذربایجان غربی: رفع موانع واحدهای تولیدی در دستور کار مدیران قرار گیرد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و لزوم توجه به پشتیبانی و رفع موانع تولید، گفت: تلاش حداکثری برای رفع مشکلات و مانع زدایی از حوزه تولید در دستور کار مدیران دستگاه های ذی ربط قرار گیرد.
  • یکشنبه 28 آذر 1400 ساعت 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11