استاندار آذربایجان غربی:
موانع مسیر سرمایه گذاری در استان برطرف شده است / نرخ سرمایه گذاری در استان افزایش یافته است / نرخ بیکاری در آذربایجان غربی به هفت درصد کاهش یافته است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای جذب سرمایه از نهادهای مختلف و همچنین بخش خصوصی و سرمایه گذاران خارجی گفت: آمارها نشان می‌دهد که ریل گذاری خوبی در حوزه جذب سرمایه در آذربایجان غربی صورت گرفته و نقصان ها و موانعی که در مسیر سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف استانی وجود داشت، تا حدود زیادی برطرف شده است.
  • دوشنبه 30 آبان 1401 ساعت 23:18
استاندار آذربایجان‌غربی:
امروز شاهد بهبود فضای کسب و کار در آذربایجان غربی هستیم / به زودی اولین ایستگاه بارانداز راه آهن در ارومیه راه اندازی می شود / پیگیر تسریع روند احیای دریاچه ارومیه هستیم
استاندار آذربایجان غربی گفت: امروز شاهد ریل گذاری مسیر توسعه، رونق اشتغالزایی و بهبود فضای کسب و کار در استان هستیم.
  • دوشنبه 30 آبان 1401 ساعت 17:28
استاندار آذربایجان غربی:
در شهرهایی که به میزان کافی زمین وجود دارد نیازی به بلندمرتبه‌سازی نیست / از ظرفیت صندوق ملی مسکن استفاده شود / شرکت های تعاونی مسکن ادارات و سازمانها فعال شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سیاست جدی دولت در تامین مسکن و ضرورت سرعت بخشی به فرآیندهای تحقق این اولویت در آذربایجان غربی گفت: برای افزایش رغبت مردم در شهرهایی که به میزان کافی زمین وجود دارد نیازی به بلندمرتبه‌سازی نیست.
  • دوشنبه 30 آبان 1401 ساعت 14:01
استاندار آذربایجان‌غربی:
دستگاه‌های اجرایی برای رفع موانع تولید هم افزایی کنند / جذب سرمایه گذار برای توسعه استان یک ضرورت است
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر عزم دولت برای حمایت از بخش خصوصی در راستای توسعه اقتصادی گفت: دستگاه‌های اجرایی در رفع موانع تولید هم افزایی و هماهنگی لازم را داشته باشند.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 16:43
حضور استاندار آذربایجان غربی در شهرستان مهاباد + تصاویر
استاندار آذربایجان غربی به منظور بررسی و رصد اوضاع شهرستان مهاباد، ضمن حضور در جمع مردم، دستورات لازم برای تامین امنیت و آرامش مهاباد را صادر کرد.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 12:48
یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛
آلبوم تصویری / بازدید استاندار آذربایجان غربی از سه شرکت تولیدی و صنعتی در ارومیه
استاندار آذربایجان‌غربی امروز در چهل و ششمین یکشنبه های حمایت از تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، ضمن بازدید از شرکت های تولیدی آذرکام، ورق پلاست غرب و چی چست تاک در ارومیه، از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه های تولیدی شد.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 12:14
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه:
با تامین اعتبار لازم، تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه امسال به بهره برداری می رسد
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در راستای رفع مشکل بخش آبرفتی تونل انتقال آب از سد کانی سیب به سمت دریاچه ارومیه گفت: در صورت تخصیص اعتبار لازم این پروژه امسال به بهره برداری می رسد.
  • شنبه 28 آبان 1401 ساعت 21:30
آلبوم تصویری / بازدید میدانی دبیر کارگروه ملى احیای دریاچه ارومیه از تونل انتقال آب به این دریاچه
محمدصادق معتمدیان دبیر کارگروه ملی احیای دریاچه ارومیه در بازدید از تونل انتقال آب به این دریاچه بازدید و درجریان آخرین وضعیت ترمیم و اتمام این تونل قرار گرفت.
  • شنبه 28 آبان 1401 ساعت 20:07
آلبوم تصویری / ملاقات مردمی استاندار آذربایجان غربی
استاندار آذربایجان غربی امروز در ملاقات مستقیم با مردم، از نزدیک پیگیر مشکلات آنها شد.
  • شنبه 28 آبان 1401 ساعت 10:40
آلبوم تصویری / برگزاری آیین تشییع پیکر مطهر شهید مدافع امنیت و مراسم وداع با پیکر پاک سرباز گمنام امام زمان(عج) شهید "مهدی اثنی عشری"
آیین تشییع پیکر مطهر شهید مدافع امنیت و مراسم وداع با پیکر پاک سرباز گمنام امام زمان(عج) شهید "مهدی اثنی عشری" با حضور امت انقلابى و مردم قدرشناس ارومیه برگزار شد.
  • جمعه 27 آبان 1401 ساعت 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10