به مناسبت هفته دولت روز چهارشنبه 1400.06.03؛
حضور نادر صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی در سامانه سامد
  • چهارشنبه 3 شهریور 1400 ساعت 08:10
استاندار آذربایجان غربی خبر داد؛
توافقنامه راه اندازی خط تولید خودرو در ارومیه به امضا رسید
  • چهارشنبه 3 شهریور 1400 ساعت 08:07
بر اساس ارزیابی وزارت کشور؛
روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی رتبه نخست کشور را کسب کرد
  • سه شنبه 2 شهریور 1400 ساعت 19:35
رئیس ستاد گرامیداشت هفته دولت خبر داد؛
افتتاح و کلنگ زنی 443 پروژه عمرانی و اقتصادی به مناسبت هفته دولت در آذربایجان غربی
رئیس ستاد گرامیداشت هفته دولت در آذربایجان غربی از افتتاح و کلنگ زنی 443 پروژه عمرانی و اقتصادی به مناسبت هفته دولت خبر داد و گفت: برای اتمام و اجرای این پروژه ها بیش از 3 هزار میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
  • سه شنبه 2 شهریور 1400 ساعت 07:44
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند
استاندار آذربایجان غربی در پیامی هفته دولت را فرصت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در بستر خدمتگزاری بی منت به مردم دانست.
  • سه شنبه 2 شهریور 1400 ساعت 07:43
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:
لزوم حمایت از فناوری های نوین برای کمک به واحدهای صنعتی آذربایجان غربی/ به حداقل رساندن ضایعات تولید و توجه به شهر هوشمند از نیازهای جدی استان در استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان بشمار می رود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به ظرفیت های استان در بهره مندی از شرکت های دانش بنیان و فناور و نیز واحدهای صنعتی و از سوی دیگر توسعه مباحث شهری، با حمایت از فناوری های نوین می توان نسبت به کاهش ضایعات تولید و ایجاد شهر هوشمند اقدام نمود.
  • دوشنبه 1 شهریور 1400 ساعت 18:58
رئیس صندوق نوآوری کشور خبر داد؛
اختصاص تسهیلات 37 میلیارد تومانی برای صندوق پژوهش و فناوری آذربایجان غربی
رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری گفت: با توجه به ظرفیت های آذربایجان غربی خط اعتباری تسهیلات 25 میلیارد تومانی برای صندوق پژوهش و فناوری استان و 12.5 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره نیز برای استقرار واحدهای فناور اختصاص یافت که هر فقره وام به میزان 500 میلیون تومان خواهد بود.
  • دوشنبه 1 شهریور 1400 ساعت 18:58
استاندار آذربایجان غربی:
مردم ایران اسلامی قدردان زحمان پزشکان و کادر درمانی هستند/ از تجربیات کسب شده در دوران شیوع بیماری کرونا در کشورهای مختلف باید استفاده شود/ افزایش تعداد مراکز واکسیناسیون در استان ضروری است
استاندار آذربایجان غربی با تبریک روز پزشک گفت: مردم ایران اسلامی قدردان زحمات پزشکان و کادر درمانی هستند و تلاش و زحمات آنان را در مقابله با بیماری کرونا و درمان بیماران از یاد نخواهند برد.
  • دوشنبه 1 شهریور 1400 ساعت 13:13