در جلسه هیات امنای دانشگاه فرهنگیان عنوان شد؛
استاندار: توسعه فضای آموزشی دانشگاه فرهنگیان آذربایجان غربی یک ضرورت جدی است/ تربیت نسلی عدالت خواه و عدالت ساز در گرو توجه ویژه به دانشگاه فرهنگیان است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره کمبودهای دانشگاه فرهنگیان استان در خصوص فضای آموزشی و امکانات گفت: تامین و توسعه فضای آموزشی دانشگاه فرهنگیان یک ضرورت جدی است. از ظرفیت سایر دانشگاه ها، مراکز علمی و اداری برای جبران این امر باید استفاده شود.
  • پنج شنبه 28 اسفند 1399 ساعت 19:00
در ستاد مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار: رعایت دستورالعمل های بهداشتی در تعطیلات عید دغدغه اصلی بشمار می رود/ وضعیت باثبات شیوع کرونا در آذربایجان غربی شکننده است/ مدیران دستور العمل مسافرت های نوروزی را به دقت اجرا کنند
استاندار آذربایجان غربی رعایت دستورالعمل های بهداشتی در تعطیلات عید را دغدغه اصلی ستاد استانی مقابله با کرونا دانست و گفت: متاسفانه میزان رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله ماسک بویژه در بین نسل جوان کاهش یافته است.
  • پنج شنبه 28 اسفند 1399 ساعت 18:52
استاندار آذربایجان غربی در کارگروه زیربنایی:
توسعه نباید منجر به تخریب اراضی کشاورزی شود/ دستگاه های متولی در صدور مجوز فعالیت های صنفی و صنعتی نسبت به صیانت از محیط زیست حساسیت جدی داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی با هشدار به برخی سهل انگاری های سهوی در صدور مجوزهای توسعه محور گفت: توسعه نباید منجر به تخریب و تغییر غیرمجاز کاربری اراضی کشاورزی شود.
  • پنج شنبه 28 اسفند 1399 ساعت 13:21
در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر عنوان شد؛
استاندار: عملکرد دستگاه های متولی مقابله با مواد مخدر در آذربایجان غربی قابل تقدیر است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به گزارش دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مبنی بر کشف بیش از ۱۰ تن مواد مخدر در طی سالجاری، عملکرد دستگاه های متولی مقابله و مبارزه با مواد مخدر را قابل ستایش دانست و افزود: تلاش رزمندگان عرصه مبارزه با مواد مخدر از جمله نیروهای انتظامی و اطلاعاتی، مرزبانی و سپاه در کشف مواد مخدر برای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی بسیار درخشان است.
  • چهارشنبه 27 اسفند 1399 ساعت 22:31
به ریاست روحانی انجام گرفت؛
موافقت دولت بااجرای عملیات آبگذرهای آزادراه میانگذر دریاچه ارومیه
هیئت دولت در آخرین جلسه خود در سال ۱۳۹۹، با اجرای عملیات آبگذرهای آزادراه میانگذر دریاچه ارومیه از محل اعتبارات منابع عمومی و سایر منابع قانون بودجه سنواتی موافقت کرد.
  • چهارشنبه 27 اسفند 1399 ساعت 19:21
در مجمع سازمان همیاری شهرداری های عنوان شد؛
استاندار: شهرداری های آذربایجان غربی بسترهای نارضایتی عمومی را شناسایی و اصلاح کنند/ شهرداری ها در تصمیم گیری های شهری مردم را مشارکت دهند/ نقش شهرداری ها در مشارکت حداکثری انتخابات برجسته است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به حجم بالای مراجعین به مجموعه شهرداری ها و بعضا نارضایتی هایی که از این قبل بوجود می آید گفت: شهرداری ها باید بسترهای نارضایتی عمومی را شناسایی و نسبت به اصلاح آنها اقدام نمایند.
  • چهارشنبه 27 اسفند 1399 ساعت 16:27
شورای فرهنگ عمومی، راهکارهای مشارکت حداکثری در انتخابات را احصا کند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: شورای فرهنگ عمومی باید در سطح استان راهکارهای مشارکت حداکثری، عمومی و همه جانبه مردم در انتخابات را احصا کند تا نظیر همیشه شاهد انتخابات پررونق باشیم.
  • چهارشنبه 27 اسفند 1399 ساعت 14:09
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی:
متخصصین و کارشناسان مدیریت شهری و اجرایی برای ثبت نام در انتخابات شوراها پای کار بیایند/ بانوان با ثبت نام در انتخابات شوراهای شهر نقش آفرینی جدی در مدیریت شهری داشته باشند
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی با دعوت از متخصصین و کارشناسان مدیریت شهری که توانایی و علاقمند به مشارکت در مدیریت شهری هستند برای ثبت نام در انتخابات شوراهای شهر گفت: با حضور کارشناسان و افراد متخصص در عرصه ثبت نام شوراهای شهر به طور قطع انتخابات پرشورتر و با مشارکت بیشتری همراه خواهد بود.
  • سه شنبه 26 اسفند 1399 ساعت 20:57
معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان غربی:
نام و یاد شهید باکری به عنوان شهردار ارومیه جاودان خواهد ماند/ تا آخرین روز فعالیت دولت با تمام توان درخدمت مردم خواهیم بود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید باکری، گفت: شهید مهدی باکری نماد خدمت، ایثار، تلاش و مقاومت است و به عنوان شهردار خدمات شایسته ای برای مردم ارومیه انجام داد.
  • سه شنبه 26 اسفند 1399 ساعت 20:51