استاندار آذربایجان غربی:
امکانات استان برای محرومیت زدایی بسیج می شود/ نقش آذربایجان غربی در دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب بی نظیر است/ مردم آذربایجان غربی دژ محکمی در برابر دشمنان اند/ حضور جهادی و میدانی در تمامی شهرهای اس
معتمدیان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس یاد آور شد: مردم استان آذربایجان غربی همیشه دژ محکمی در برابر دشمنان بوده اند و برادران اهل سنت نیز کنار برادران اهل تشیع استان، شهدای زیادی را در راه دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی تقدیم کرده اند .
  • چهارشنبه 3 آذر 1400 ساعت 13:51
استاندار: آذربایجان غربی در صف اول تهاجم فرهنگی دشمن قرار دارد
استاندار آذربایجان غربی گفت: به لحاظ شرایط جغرافیایی و هم مرز بودن استان با سه کشور، این استان در صف اول تهاجم فرهنگی دشمن قرار دارد.
  • چهارشنبه 3 آذر 1400 ساعت 10:42
تاکید معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر حمایت از کالای ایرانی
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر حمایت از تولید کالای با کیفیت ایرانی تاکید کرد و گفت: صدا و سیما و رسانه ها باید در معرفی کالاهای ایرانی با کیفیت در جامعه فعال تر عمل کنند.
  • سه شنبه 2 آذر 1400 ساعت 12:04
طرح ترافیکی انتظامی زمستانی در آذربایجان‌غربی آغاز شد
طرح ترافیکی انتظامی زمستانی با اجرای رزمایش ویژه ای همزمان با سایر استان های کشور در آذربایجان‌غربی آغاز شد.
  • سه شنبه 2 آذر 1400 ساعت 12:00
معاون هماهنگی امور عمرانی آذربایجان‌غربی:
دستگاه‌های اجرایی امکانات خود را برای فصل زمستان آماده کنند
معاون هماهنگی امور عمرانی آذربایجان‌ غربی گفت: در آستانه فصل سرما همه دستگاه‌های اجرایی نسبت به آماده‌سازی امکانات خود برای فصل زمستان اقدامات لازم را انجام دهند.
  • دوشنبه 1 آذر 1400 ساعت 08:23
استاندار آذربایجان غربی:
صدای رسای مردم استان خواهیم بود / تعامل بیشتر با نمایندگان مردم استان در مجلس برای حل مشکلات مردم ضروری است / اعتبارات ملی برای اجرای پروژه ای استانی جذب شود/
استاندار آذربایجان غربی گفت: ما صدای رسای مردم استان خواهیم بود تا بتوانیم دغدغه های مردم را در سطح ملی مطرح و سهم استان را از منابع و اعتبارات کشور دریافت کنیم. به دنبال کارهای سخت و پرگره در استان می رویم و با استفاده از تیم های مدیریتی و مدیران شجاع ، کارآمد ، متعهد و انقلابی و هماهنگ و تمامی ظرفیت های ملی و استانی برای حل مشکلات مردم تلاش می کنیم.
  • یکشنبه 30 آبان 1400 ساعت 18:23
روز دوشنبه 1400.09.1 انجام می گیرد؛
حضور استاندار آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • یکشنبه 30 آبان 1400 ساعت 13:27
معاون استاندار: واکسیناسیون علیه کرونا در آذربایجان غربی از متوسط کشوری بالاتر است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: واکسیناسیون علیه بیماری کووید 19 در استان از متوسط کشوری بالاتر است که باید در این خصوص از اهتمام ویژه مسئولان و همراهی مردم قدردانی کرد.
  • یکشنبه 30 آبان 1400 ساعت 08:46