در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا بیان شد؛
معاون کل وزیر بهداشت:با عادی انگاری و عادی پنداری شاهد افزایش قابل توجهی از مبتلایان به کرونا در آذربایجان غربی هستیم/ یازده شهر استان هم اکنون در وضعیت قرمز قرار دارند/ مردم موارد بهداشتی و فاصله گذا
معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه با بازگشایی ها و عادی انگاری و عادی پنداری علی رغم اتخاذ تدابیر لازم شاهد افزایش قابل توجهی از مبتلایان به کرونا در آذربایجان غربی هستیم از مردم خواست موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را بیش از پیش رعایت کنند چرا که در غیر اینصورت با افزایش قابل توجهی از مبتلایان و کمبودهای جدی مواجه خواهیم شد.
  • یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 13:43
استاندار آذربایجان غربی شهادت جانباز " بهرام شکری چینی بلاغ" را تسلیت گفت
استاندار آذربایجان غربی شهادت جانباز ۷۰ درصد " بهرام شکری چینی بلاغ" را به مردم استان آذربایجان غربی به ویژه خانواده این شهید تسلیت گفت.
  • یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 13:00
استاندار آذربایجان غربی شهادت جانباز "محمد صالح فیضی" را تسلیت گفت
استاندار آذربایجان غربی شهادت جانباز ۷۰ درصد "محمد صالح فیضی" از جانبازان دوران دفاع مقدس را به مردم شهرستان بوکان و استان آذربایجان غربی به ویژه خانواده این شهید تسلیت گفت.
  • یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 10:21
در یادبود سی و سومین سالگرد بمباران شیمیایی سردشت و تجلیل از از قربانیان حقوق بشر آمرسوایی عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: فاجعه بمباران شیمیایی سردشت از یکی تلخ ترین حوادث جهان است/ ملت های آزاده پیگیر حقوق اساسی قربانیان سلاح های شیمیایی باشند
استاندار آذربایجان غربی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان بمباران شیمیایی سردشت ، این حادثه را یکی از مهمترین و تلخ ترین حوادث تاریخی جهان دانست و از مردم و ملت های آزاده دنیا خواست پیگیر حقوق اساسی قربانیان سلاح های شیمیایی باشند.
  • شنبه 7 تیر 1399 ساعت 20:18
در جریان دیدار و دلجوئی از پزشک آسیب دیده پیرانشهری عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: ایثار پزشکان در مقابله با کرونا یادآور جانفشانی های دوران دفاع مقدس است/ دستگاه قضا و نهادهای مسئول با هرگونه تعرض به جامعه پزشکی برخورد می کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش مهم جامعه پزشکی در راه مقابله با کرونا گفت: ایثار پزشکان در این مسیر سخت یادآور جانفشانی های دوران دفاع مقدس است.
  • جمعه 6 تیر 1399 ساعت 23:55
دستور استاندار آذربایجان غربی برای تجهیز ورزشگاه تختی ارومیه/ حمایت ویژه از تیم نود در صورت صعود به لیگ برتر
استاندار آذربایجان غربی ضمن بازدید از آکادمی والیبال یدالله کارگر پیشه و ورزشگاه تختی ارومیه قول مساعد کمک مالی برای تجهیز و بازسازی این ورزشگاه را داد.
  • جمعه 6 تیر 1399 ساعت 13:31
بازدید محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی از مجتمع پتروشیمی مهاباد
محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی امروز از مجتمع پتروشیمی مهاباد بازدید نمود.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 16:31
آذربایجان‌غربی به یکی از قطب‌های پتروشیمی کشور تبدیل شده است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: با بهره‌برداری از پتروشیمی میاندوآب و فعالیت پتروشیمی مهاباد این استان به یکی از قطب‌های پتروشیمی در کشور تبدیل شده است.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 16:25
رئیس جمهور:
آذربایجان غربی به زودی از پیک کرونا عبور می کند
رئیس جمهور در مراسم افتتاح پتروشیمی میاندوآب از این خبر داد که آذربایجان غربی به زودی از پیک کرونا عبور می کند و این خبر خوشی برای مردم استان است.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 12:18
پتروشیمی میاندوآب توسط رئیس جمهور افتتاح شد
در پنجمین روز از تیرماه، پتروشیمی میاندوآب با حضور استاندار آذربایجان غربی و توسط رئیس جمهور بصورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
  • پنج شنبه 5 تیر 1399 ساعت 11:30