معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی: در سه سال گذشته در استان به ارزش بیش از 7500 میلیارد تومان پروژه برای توسعه زیر ساخت ها اجرا شده است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نگاه ویژه دولت به استان، گفت: در سه سال گذشته در استان به ارزش بیش از 7500 میلیارد تومان پروژه برای توسعه زیر ساخت ها اجرا و به بهره برداری رسیده که در نوع خود بی نظیر است.
  • دوشنبه 3 شهریور 1399 ساعت 13:54
روز سه شنبه ۹۹.۰۶.۰۴ انجام می‌گیرد؛
حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در سامانه سامد برای پاسخگوی سؤالات مردم خواهند بود.
  • دوشنبه 3 شهریور 1399 ساعت 12:31
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی در آئین کلنگ زنی سه طرح ورزشی در شهرستان نقده:
هفته دولت بهانه ای است تا دستگاه های اجرایی گزارش عملکرد خود را به مردم ارائه دهند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت: هفته دولت بهانه ای است تا دستگاه های اجرایی گزارش کار و عملکرد خود را به مردم که به گفته امام خمینی(ره) ولی نعمتان ما هستند، ارائه دهند تا مردم عزیز در جریان امورات کشور قرار گیرند.
  • دوشنبه 3 شهریور 1399 ساعت 00:31
نشست مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی
در این نشست دو طرف بر ضرورت تعامل بین سازمانی در پیشبرد اهداف آموزشی و فرهنگی کودکان و نوجوانان استان تاکید کردند.
  • دوشنبه 3 شهریور 1399 ساعت 00:30
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی در برنامه تلویزیونی "در مسیر توسعه" شبکه استانی:
۵۱۵ پروژه عمرانی در استان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود/۱۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره برای اشتغال‌زایی در استان در نظر گرفته شده است
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: ۴۵۹ پروژه عمرانی با ۸۲۳ میلیارد تومان اعتبار افتتاح می شود و ۵۶ پروژه عمرانی نیز با ۱۷۵ میلیارد تومان کلنگ زنی می شود.
  • دوشنبه 3 شهریور 1399 ساعت 00:27
در نشست هم اندیشی مجمع نمایندگان با مدیران ارشد استانی؛
استاندار: توسعه آذربایجان غربی از وفاق و همدلی میسر می شود/ به لحاظ اجرای پروژه های متعدد استان به کارگاه عمرانی تبدیل شده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بهبود شاخص های توسعه ای استان با وفاق، همدلی و تعامل مسئولین میسر می شود گفت: خوشبختانه نمایندگان مجلس و مسئولین ارشد استان تعامل و همدلی خوبی دارند که حفظ و تقویت آن بسیار مهم است.
  • یکشنبه 2 شهریور 1399 ساعت 17:18
استاندار آذربایجان غربی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی:
۱۵۰۰ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت در استان افتتاح می‌شود/برای ۱۵۳۷ نفر اشتغال ایجاد می‌شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: در هفته دولت امسال نزدیک به ۱۵۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی و اقتصادی افتتاح و کلنگ زنی می شود. در بخش اقتصادی با افتتاح و کلنگ زنی ۱۰۹ پروژه با سرمایه گذاری ۵۱۱ میلیارد تومانی برای یک هزار و ۵۳۷ نفر ایجاد اشتغال می شود.
  • شنبه 1 شهریور 1399 ساعت 23:40
استاندار آذربایجان غربی:
مردم دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند/ میزان استفاده از ماسک کاهش داشته است/ دستگاه‌های اجرایی فضاسازی محرم را جدی بگیرند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برای کنترل روند بیماری کرونا تصریح کرد: متأسفانه میزان استفاده از ماسک کاهش داشته است. برخی با بی‌توجهی به الزامات سبب شیوع بیشتری بیماری می‌شوند.
  • شنبه 1 شهریور 1399 ساعت 20:06
معاون استاندار:
امیدواریم امسال شاهد احیای کامل دریاچه ارومیه باشیم
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در مراسم افتتاحیه بخشداری بکتاش با بیان اینکه بخشداری بکتاش دومین بخش افتتاح شده در دولت تدبیر و امید در آذربایجان غربی است، افزود: پس از ۱۰ سال در سطح استان دو بخش فیرورق خوی و بکتاش میاندوآب تصویب و افتتاح شدند.
  • شنبه 1 شهریور 1399 ساعت 18:13