برگزاری جلسه استانی ستاد پیشگیری از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان
به ریاست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی جلسه استانی ستاد پیشگیری از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان برگزار شد.
  • سه شنبه 18 آبان 1400 ساعت 08:22
استاندار آذربایجان غربی:
از خدمات خیرین مدرسه ساز در ساخت فضاهای آموزشی قدردانی می کنیم/ از ظرفیت نهاد های ملی و انقلابی در ساخت فضاهای آموزشی استفاده می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به بکار گیری ظرفیت های ملی و نهاد های انقلابی از جمله بنیاد برکت و بنیاد مستضعفان برای شروع نهضت مدرسه سازی در استان، گفت: خیرین همکاری لازم در حوزه ساخت مدارس در استان باید ایجاد شود چراکه امروز نیازمند عزم جدی هستیم برای اینکه بتوانیم نهضت مدرسه سازی را در استان آغاز کنیم.
  • دوشنبه 17 آبان 1400 ساعت 20:12
استاندار آذربایجان غربی:
منابع بانک‌های دولتی و خصوصی در داخل استان استفاده شود/ از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای حضور در استان دعوت می کنیم/ به ‌صورت میدانی از واحدهای تولید استان بازدید می کنیم
استاندار آذربایجان غربی ضمن تقدیر از عملکرد بانک‌ها در پیشرفت پروژه‌های عمرانی و اقتصادی استان، گفت: منابع بانک‌های استانی بایستی در داخل استان استفاده و سرمایه‌گذاری شود .
  • دوشنبه 17 آبان 1400 ساعت 14:31
معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان غربی:
دستگاه‌های اجرایی  اراضی قانون جهش مسکن را تامین کنند
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی موظف هستند در سریع‌ترین زمان ممکن اراضی مورد نیاز برای اجرای قانون جهش تولید مسکن را در اختیار راه و شهرسازی قرار دهند.
  • دوشنبه 17 آبان 1400 ساعت 12:58
استاندار آذربایجان غربی:
با همفکری و هم اندیشی مشکلات مردم حل می شود/ پیشرانهای اصلی توسعه استان شناسایی می شود/ از ظرفیت نیروهای جوان انقلابی و جهادی در پیشبرد اهداف دولت در استان استفاده می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از برنامه ریزی برای دیدار با اعضای ستاد های مردمی آیت الله رییسی در استان و بیان دیدگاه ها و نکته نظرات آنان برای توسعه و پیشرفت استان، اظهار داشت: این جلسات استمرار خواهد داشت چرا که با همفکری و هم اندیشی تمامی دغدغه مندان و نیروهای مردمی، انقلابی، مومن و متعهد و با استفاده از ظرفیت های استان ، مشکلات مردم حل می شود.
  • دوشنبه 17 آبان 1400 ساعت 09:21
روز دوشنبه 1400.08.17 انجام می گیرد؛
حضور مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 13:09
استاندار آذربایجان غربی:
نقش مرزبانان در دفاع از ایران اسلامی بی‌بدیل است/مشکلات مرزی استان مرتفع می‌شود
استاندار آذربایجان غربی با تأکید بر شناسایی مشکلات مرزی، خاطر نشان کرد: با استفاده از توان و ظرفیت‌های ملی، مشکلات موجود در مرزهای استان برطرف می‌شود.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 11:45
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
روند توسعه و توجه به مناطق محروم شتاب می گیرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نگاه و توجه ویژه دولت به محرومیت زدایی و توسعه مناطق روستایی، گفت: با توجه ویژه دولت، روند توسعه و پیشرفت در مناطق روستایی، شتاب می گیرد.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 08:58