پیام معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی بمناسبت روز شوراها
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی بمناسبت روز شوراها پیامی صادر کرد.
  • سه شنبه 9 اردیبهشت 1399 ساعت 12:59
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز شوراها
استاندار آذربایجان غربی به مناسبت سالروز آغاز فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستا پیامی صادر کرد.
  • سه شنبه 9 اردیبهشت 1399 ساعت 09:43
معاون رئیس جمهور:
اقدامات آذربایجان غربی در مقابله با کرونا بیانگر یک تلاش جمعی مبتنی بر برنامه اصولی است/ باید یاد بگیریم با کرونا زندگی کنیم/ به اقدامات جبرانی برای آسیب های ناشی از کرونا باید سرعت بخشید
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به نظرات مثبت وزارت بهداشت و کشور در خصوص اقدامات مقابله ای استان در خصوص کرونا گفت: این اقدامات ارزنده بیانگر یک تلاش جمعی مبتنی بر برنامه اصولی است.
  • دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 ساعت 22:30
استاندار آذربایجان غربی:
آذربایجان غربی رتبه دوم مشارکت های مردمی در مدیریت کرونا را کسب نمود/ وحدت مسئولین و همراهی مردم دو اصل اساسی عملکرد مطلوب استان در مقابله با کروناست
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشارکت برجسته خیرین و مردم در کمک به تامین تجهیزات درمانی و پزشکی گفت: خیرین با خرید اقلام پزشکی درمانی به ارزش ۳۰ میلیارد تومان نقش برجسته ای در مدیریت بیماری کرونا در استان ایفا نموده اند و بر این اساس آذربایجان غربی رتبه دوم مشارکتهای مردمی را کسب نمود.
  • دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 ساعت 21:30
معاون رئیس جمهور:
دولت بیش از ۲ هزار خدمت اقتصادی به مردم ارائه می کند/ کاهش مجوزهای کسب و کار برای سرعت بخشی به فعالیتها در دستور کار قرار دارد/ امسال ۴۰ هزار استخدام جدید در دولت خواهیم داشت
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: بیش از ۵ هزار خدمت دولت به مردم احصا شد که از این تعداد بیش از ۲ هزار خدمت در حوزه اقتصاد و کسب و کار است.
  • دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 ساعت 18:30
برگزاری دومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی آذربایجان غربی
دومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به ریاست استاندار آذربایجان غربی و با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد.
  • دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 ساعت 18:00
معاون استاندار آذربایجان غربی:
ظرفیت های حمل و نقلی استان توسعه را تضمین می کند/ فرهنگسازی برای ایمنی حمل و نقل یک امر همگانی است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توانمندیهای حمل و نقلی استان گفت: ظرفیت های موجود توانایی آن را دارد تا توسعه متوازن استان را یاری و تضمین کند.
  • یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 ساعت 10:42
استاندار آذربایجان غربی:
تلاشهای جامعه پزشکی و سلامت ستودنی است/ دانشگاه علوم پزشکی استان در مدیریت بیماری کرونا عملکرد خوبی دارد
استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از تلاشهای جامعه پزشکی و سلامت استان از خانه های بهداشت روستایی در نقاط صعب العبور تا تا مراکز بیمارستانی گفت: به طور قطع ما و همه مردم قدردان این تلاشها بویژه در مقابله و مدیریت بیماری کرونا هستیم.
  • شنبه 6 اردیبهشت 1399 ساعت 20:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
جهش تولید با کاهش قوانین دست و پا گیر و بروکراسی اداری تحقق می یابد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: امروز قوانین دست و پاگیر و بروکراسی اداری از موانع اصلی عدم تحقق جهش تولید است و در این راستا برای دستیابی به بهبود فضای کسب و کار مساعد کاهش این قوانین در دستور کار قرار دارد.
  • شنبه 6 اردیبهشت 1399 ساعت 18:30
استاندار آذربایجان غربی: تلاش شود در شرایط کرونایی به تحصیل دانش آموزان لطمه ای وارد نشود
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی مناسب آموزش و پروش برای تحصیل دانش آموزان در این ایام گفت: در شرایط کنونی گسترش بیماری کرونا نباید به ادامه تحصیل دانش آموزان لطمه وارد کند.
  • شنبه 6 اردیبهشت 1399 ساعت 14:16