معاون استاندار آذربایجان غربی:
روستای بکتاش میاندوآب به بخش ارتقا یافت/ دستاوردهای مقابله با کرونا مستندسازی می شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: با تبدیل روستای بکتاش میاندوآب به بخش، در تقسیمات کشوری تعداد بخش های آذربایجان غربی به ۴۲ رسید.
  • سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 ساعت 14:30
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی:
روند بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی روند مناسبی دارد
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی گفت: با توجه به تاکیدات مقام عالی استان و معاون امور عمرانی، اهتمام ویژه ای در روند بازسازی مناطق زلزله زده قطور شکل گرفته است.
  • دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 ساعت 22:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
بهره گیری کامل از ظرفیت سردخانه ها در توسعه بخش کشاورزی منوط به استفاده از تکنولوژی های نوین در این صنعت است/ آذربایجان غربی بزرگترین ظرفیت سردخانه ای کشور را داراست
معاون استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه استان با پتانسیل نزدیک به یک میلیون تن بزرگترین ظرفیت سردخانه ای کشور است گفت: بهره مندی از این ظرفیت مهم برای توسعه استان منوط به استفاده از تکنولوژی های نوین در این صنعت است.
  • دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 ساعت 17:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
پروژه های ارتقای ایمنی حمل و نقل پیش از کلنگ زنی باید تامین اعتبار بشود/ با متجاوزین به حریم قانونی جاده ها باید برخورد شود/ ارتقای آموزش ترافیکی مردم به یک بسیج عمومی نیاز دارد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: دستگاه های اجرائی بویژه در حوزه حمل و نقل و ترافیک باید پیش از کلنگ زنی پروژه نسبت به تامین اعتبار اقدام نمایند و تا زمانیکه اعتبار تامین نشده است، کلنگ زنی نشود.
  • دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 ساعت 16:30
تشریح اولویت های شورای فرهنگ عمومی استان توسط معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی اولویت های شورای فرهنگ عمومی استان را تشریح کرد.
  • دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 ساعت 15:05
مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی:
اولین جشنواره روابط عمومی های برتر آذربایجان غربی برگزار می شود
مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی گفت: به منظور ارتقای فعالیتها و نیز قدردانی از اقدامات و ابتکارات حوزه روابط عمومی، اولین جشنواره روابط عمومی های برتر استان برگزار می شود.
  • دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 ساعت 08:17
به ریاست معاون استاندار آذربایجان غربی؛
برگزاری نشست بررسی مشکلات شرکت های تعاونی تامین نیاز کارخانه های خوراک دام، طیور و آبزیان
در نشستی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی مسائل و مشکلات شرکت های تعاونی تامین نیاز کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان بررسی شد.
  • دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 ساعت 08:16
لزوم ارزیابی جانمایی مراکز معاینه فنی آذربایجان‌غربی
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: رسیدگی به محل‌ها و جانمایی مراکز فنی  این استان در اولویت است تا این مراکز در مکان‌های مناسب جانمایی شوند.
  • یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 ساعت 15:51
پیام استاندار آذربایجان غربی بمناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، معتقد است روابط عمومی ها در دنیای امروز باید " آینده نگری " را سرلوحه کار خود قرار دهند.
«ارتباطات» اساسی ترین اصل مورد نیاز بشر و پایه تشکیل جوامع بشری است و بعنوان یکی از بنیادی ترین دانش ها و مهمترین عوامل تعالی و پیشرفت جوامع انسانی است. باید اهمیت و ضرورت شکل گیری روابط عمومی ها در زنجیره های در هم پیچیده روابط میان گروهها، جوامع ، ملت ها و کشورها مشخص گردد. بی توجهی به روابط عمومی به منزله از دست دادن بخش مهمی از ارتباطات با دنیای بیرونی است.
  • یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 ساعت 10:00
استاندار آذربایجان غربی:
لزوم انجام فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی برای جلب مشارکت در بازسازی عتبات عالیات
استاندار آذربایجان غربی گفت: برای تحقق سهم استان در بازسازی عتبات و عالیات و جلب مشارکت های مردمی باید فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی منسجمی انجام پذیرد.
  • پنج شنبه 25 اردیبهشت 1399 ساعت 22:07