استاندار آذربایجان غربی:
سومین آزمایشگاه تشخیص کرونا در استان راه اندازی می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: به منظور شناسایی بیشتر مبتلایان به کرونا و کنترل این بیماری سومین آزمایشگاه تشخیص کرونا در استان راه اندازی می شود.
  • چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 ساعت 16:30
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذبایجان غربی :
از بابت تامین کالاهای اساسی و استراتژیک هیچ مشکلی در استان وجود ندارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذبایجان غربی گفت : از بابت تامین کالاهای اساسی و استراتژیک هیچ مشکلی در استان وجود ندارد
  • چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 ساعت 12:30
اولین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
اولین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد .
  • چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 ساعت 12:19
استاندار آذربایجان غربی:
افزایش بهره مندی جمعیت روستایی از آب شرب سالم و بهداشتی جزو اولویتهای استان است/ آبرسانی به بیش از ۵۰۰ روستا در دولت تدبیر و امید
استاندار آذربایجان غربی گفت: علیرغم اینکه وضعیت بهره مندی جمعیت روستایی استان از آب سالم و بهداشتی بیش از میانگین کشوری است اما افزایش بهره مندی و توسعه شبکه آبرسانی جزو اولویتهای استان بشمار می رود.
  • دوشنبه 1 اردیبهشت 1399 ساعت 19:30
برگزاری نشست هم اندیشی مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با محوریت جهش تولید
نشست هم اندیشی مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با محوریت جهش تولید برگزار شد.
  • دوشنبه 1 اردیبهشت 1399 ساعت 15:03
تحقق وعده استاندار؛
تامین آب شرب سالم و بهداشتی بیش از ۵ هزار نفر در روستای قولنجی ارومیه
با حضور محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی مردم روستای قولنجی شهرستان ارومیه از آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند شدند.
  • دوشنبه 1 اردیبهشت 1399 ساعت 14:54
معاون استاندار آذربایجان غربی :
۲۱ هزار واحد مسکن در طرح اقدام ملی مسکن احداث می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت : در راستای عمل به رسالت اصلی دولت در خصوص تامین مسکن، ۲۱ هزار واحد مسکن در قالب طرح اقدام ملی مسکن در استان احداث می شود.
  • دوشنبه 1 اردیبهشت 1399 ساعت 13:00
معاون استاندار آذربایجان غربی خبر داد؛
تداوم خدمت رسانی دستگاه های اجرایی با دوسوم کارکنان
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی گفت: تغییری در میزان حضور کارکنان دستگاه های اجرایی انجام نیافته است.
  • یکشنبه 31 فروردین 1399 ساعت 21:30
استاندار آذربایجان غربی:
ساعات کار ادارات استانی از اول اردیبهشت از ۷:۴۵ تا ۱۴:۴۵ خواهد بود/ همه صنوف و ادارات دولتی ملزم به ثبت نام در سامانه سلامت هستند/پایان کرونا منوط به اجرای کامل فاصله گذاری هوشمند است
استاندار آذربایجان غربی گفت: بر اساس مصوبه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا ساعات کار ادارات از اول اردیبهشت ماه از ۷:۴۵ تا ۱۴:۴۵ خواهد بود.
  • یکشنبه 31 فروردین 1399 ساعت 21:10
استاندار آذربایجان غربی:
محموله دوم اقلام پزشکی اهدایی کنسولگری ایران در گوانگجوی چین تحویل دانشگاه علوم پزشکی ارومیه شد
استاندار آذربایجان غربی گفت: محموله دوم اقلام پزشکی کنسولگری ایران در گوانگجوی چین شامل ماسک سه لایه و پیشرفته،تب سنج،لباس ایزوله وعینک تحویل دانشگاه علوم پزشکی ارومیه شد.
  • یکشنبه 31 فروردین 1399 ساعت 16:30