در چهل و هشتمین جلسه ستاد کرونا عنوان شد؛
استاندار : درخواست اجرای محدودیت های جدید کرونایی در آذربایجان غربی به ستاد ملی ارائه شده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه وضعیت قرمز استان و افزایش آمار مبتلایان به کرونا نگران کننده است از این خبر داد که علاوه بر محدودیت های اعمال شده از هفته قبل، درخواست محدودیت های جدید نیز به ستاد ملی ارائه شده که به زودی مشخص خواهد شد.
  • چهارشنبه 11 تیر 1399 ساعت 21:36
تاکید معاون استاندار آذربایجان غربی بر مدیریت پساب واحدهای تولیدی و صنعتی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت : واحدهای تولیدی مدیریت پساب و استاندارد تصفیه خانه خود را باید منطبق بر ظرفیت تولید خود انجام دهند.
  • چهارشنبه 11 تیر 1399 ساعت 21:33
تشریح اقدامات و عملکرد دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی در آستانه روز شهرداری و دهیاری به بیان عملکرد این دفتر در دولت تدبیر و امید پرداخت.
  • چهارشنبه 11 تیر 1399 ساعت 12:35
بر اساس گزارش وزارت صنعت،معدن و تجارت؛
استاندار: آذربایجان غربی رتبه دوم کشور در فعال سازی واحدهای صنعتی راکد را کسب کرد/ ایجاد و صیانت از اشتغال از اولویت های جدی استان است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص عملکرد استانها در راه اندازی مجدد واحدهای صنعتی گفت: آذربایجان غربی سال گذشته با احیای ۱۰۵ واحد صنعتی راکد و ایجاد هزار و ۱۳۱ شغل جدید رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داد.
  • چهارشنبه 11 تیر 1399 ساعت 10:25
معاون استاندار :
تفاوت اقوام در آذربایجان غربی سبب پیشرفت است/دشمنان نمی‌توانند تفرقه‌ای میان مردم ایجاد کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت اقوام و فرهنگ‌های مختلف در استان، گفت: مردم استان در طول ۴ دهه اخیر نشان داده‌اند که نه تنها هیچ اختلافی در بین اقوام و فرهنگ‌ها وجود ندارد بلکه همین موضوع سبب پیشرفت است.
  • چهارشنبه 11 تیر 1399 ساعت 10:22
حضور کاروان رضوی در استانداری آذربایجان غربی
دیدار خادمین حرم رضوی با معاون استاندار آذربایجان غربی
خادمین حرم رضوی که در قالب جشنواره زیر سایه خورشید به آذربایجان غربی سفر کرده اند با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کردند.
  • چهارشنبه 11 تیر 1399 ساعت 09:29
در برنامه زنده تلویزیونی تیتر امشب شبکه خبر عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: با تداوم روند فعلی شیوع کرونا محدودیت های جدیدی اجرا می شود/ ۱۱ شهرستان در وضعیت قرمز هستند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه محدودیت های دو هفته ای برای برخی صنوف از این هفته اجرا شده است، گفت: با تداوم روند فعلی شیوع کرونا از ستاد ملی کرونا درخواست داشتیم تا با محدودیت های جدید در برخی دیگر از صنوف موافقت نماید.
  • سه شنبه 10 تیر 1399 ساعت 23:20
مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری آذربایجان غربی :
سازمان های مردم نهاد تخصصی استان، شبکه سازی می شوند
مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری آذربایجان غربی از شبکه سازی سازمانهای مردم نهاد استان در راستای ایجاد هم افزایی و تخصصی نمودن سمن ها خبر داد.
  • سه شنبه 10 تیر 1399 ساعت 15:22
در جلسه هماهنگی با مدیران بانکی عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: عملکرد بانک ها در حمایت از تولید و اشتغال به هیچ وجه قابل قبول نیست/ توسعه استان با دلسوزی،احساس مسئولیت و همدلی میسر است
استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از عملکرد بانک ها در حمایت از تولید و اشتغال گفت: وضعیت استان در پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ برای حمایت از تولید و اشتغال کمتر از میانگین کشوری است. با این روند توسعه ای محقق نخواهد شد.
  • یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 17:25
در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا بیان شد؛
معاون کل وزیر بهداشت:با عادی انگاری و عادی پنداری شاهد افزایش قابل توجهی از مبتلایان به کرونا در آذربایجان غربی هستیم/ یازده شهر استان هم اکنون در وضعیت قرمز قرار دارند/ مردم موارد بهداشتی و فاصله گذا
معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه با بازگشایی ها و عادی انگاری و عادی پنداری علی رغم اتخاذ تدابیر لازم شاهد افزایش قابل توجهی از مبتلایان به کرونا در آذربایجان غربی هستیم از مردم خواست موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را بیش از پیش رعایت کنند چرا که در غیر اینصورت با افزایش قابل توجهی از مبتلایان و کمبودهای جدی مواجه خواهیم شد.
  • یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 13:43