معاون استاندار آذربایجان غربی:
برآورد خسارت بیمه برای واحدهای آسیب دیده از زلزله قطور باید متناسب با واقعیت ها باشد/ بازسازی واحدهای خسارت دیده آغاز شده است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه اجرای دقیق تفاهم نامه منعقد شده با بیمه دانا در خصوص بیمه اماکن روستایی در نوار ۲۰ کیلومتر مرزی مورد پیگیری مدیریت استان است گفت: اقدامات کارشناسی بیمه دانا در قطور قابل قدردانی است اما انتظار می رود با اجرای دقیق مفاد تفاهم نامه خسارت واحدهای آسیب دیده منطبق بر واقعیت ها و به درستی پرداخت گردد.
  • سه شنبه 26 فروردین 1399 ساعت 15:31
برگزاری کارگروه خرید تضمینی گندم به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
کارگروه خرید تضمینی گندم به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار و در آن در خصوص ارتقا کیفیت ، واریز به موقع خرید گندم تضمینی و همچنین رعایت موارد بهداشتی در مراکز تصمیم گیری شد.
  • سه شنبه 26 فروردین 1399 ساعت 14:47
استاندار آذربایجان غربی:
کمک های مردمی برای افراد آسیب دیده از کرونا سازماندهی می شود/ ظرفیت بسیج، مساجد و دستگاه های اجرایی در ساماندهی کمک های مومنانه بسیار موثر است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهتمام دستگاه ها و نهادهای مختلف برای کمک به افراد آسیب دیده از کرونا که تحت حمایت هیچ نهادی نیستند، بر ضرورت سازماندهی این کمک ها تاکید کرد و گفت: به منظور پرهیز از موازی کاری و حمایت از افراد نیازمند بشکل درست، پویش ها و تلاشهای مردمی و سازمانی در قالب کمک های مومنانه سازمانهای می شود.
  • دوشنبه 25 فروردین 1399 ساعت 22:10
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی :
تمامی تلاش خود را برای تامین نیازهای استان به ماسک های بهداشتی را بکار می گیریم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: تمامی تلاش خود را برای تامین نیازهای استان به ماسک های بهداشتی را بکار می گیریم.
  • دوشنبه 25 فروردین 1399 ساعت 20:00
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی : تمامی تلاش خود را برای تامین نیازهای استان به ماسک های بهداشتی را بکار می گیریم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: تمامی تلاش خود را برای تامین نیازهای استان به ماسک های بهداشتی را بکار می گیریم.
  • دوشنبه 25 فروردین 1399 ساعت 19:09
استاندار آذربایجان غربی:
فعالیت صنوف کم ریسک طبق مصوبه ستاد ملی کرونا با رعایت الزامات بهداشتی ادامه خواهد داشت/ افزایش ظرفیت آزمایشگاهی تشخیص کرونا در قطع زنجیره انتقال بسیار موثر است/در بحث سلامت مردم با کسی شوخی نداریم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه درخواست استان مبنی بر تعطیلی صنوف کم ریسک تا پایان فروردین در جلسه ستاد ملی کرونا مطرح اما به تصویب نرسید گفت: بر این اساس فعالیت صنوف کم ریسک با رعایت الزامات بهداشتی و لزوم ثبت نام در سامانه سلامت بر اساس طرح فاصله گذاری هوشمند ادامه خواهد داشت.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 20:00
معاون استاندار آذربایجان غربی:
اصناف کم ریسک در سامانه سلامت وزارت بهداشت ثبت نام کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به آغاز فعالیت اصناف کم ریسک در طرح فاصله گذاری هوشمند گفت: فعالیت صنوف کم ریسک مشروط به ثبت نام در سامانه سلامت وزارت بهداشت و اخذ کد کاربری است.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 15:00
برگزاری جلسه بررسی آخرین وضعیت اجرای طرح ملی مسکن در آذربایجان غربی
آخرین وضعیت اجرای طرح ملی مسکن در آذربایجان غربی با حضور رحمانی معاون هماهنگی امور استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 14:30
نشست فوق العاده ستاد استانی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی برگزار شد
نشست فوق العاده ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا به ریاست استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • شنبه 23 فروردین 1399 ساعت 22:30