استاندار آذربایجان غربی:
فعالیت صنوف کم ریسک طبق مصوبه ستاد ملی کرونا با رعایت الزامات بهداشتی ادامه خواهد داشت/ افزایش ظرفیت آزمایشگاهی تشخیص کرونا در قطع زنجیره انتقال بسیار موثر است/در بحث سلامت مردم با کسی شوخی نداریم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه درخواست استان مبنی بر تعطیلی صنوف کم ریسک تا پایان فروردین در جلسه ستاد ملی کرونا مطرح اما به تصویب نرسید گفت: بر این اساس فعالیت صنوف کم ریسک با رعایت الزامات بهداشتی و لزوم ثبت نام در سامانه سلامت بر اساس طرح فاصله گذاری هوشمند ادامه خواهد داشت.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 20:00
معاون استاندار آذربایجان غربی:
اصناف کم ریسک در سامانه سلامت وزارت بهداشت ثبت نام کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به آغاز فعالیت اصناف کم ریسک در طرح فاصله گذاری هوشمند گفت: فعالیت صنوف کم ریسک مشروط به ثبت نام در سامانه سلامت وزارت بهداشت و اخذ کد کاربری است.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 15:00
برگزاری جلسه بررسی آخرین وضعیت اجرای طرح ملی مسکن در آذربایجان غربی
آخرین وضعیت اجرای طرح ملی مسکن در آذربایجان غربی با حضور رحمانی معاون هماهنگی امور استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 14:30
نشست فوق العاده ستاد استانی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی برگزار شد
نشست فوق العاده ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا به ریاست استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • شنبه 23 فروردین 1399 ساعت 22:30
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی: برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، دهیاران در مناطق روستایی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، دهیاران در مناطق روستایی پروتکل های بهداشتی را جدی گرفته و رعایت و اجرا کنند.
  • شنبه 23 فروردین 1399 ساعت 13:47
معاون استاندار آذربایجان غربی:
فعالیت در پروژه های عمرانی با حفظ الزامات بهداشتی باید بدون وقفه ادامه یابد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: بر اساس مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا، فعالیت در پروژه های عمرانی و توسعه ملی و استانی با حفظ الزامات بهداشتی بدون وقفه باید ادامه یابد.
  • جمعه 22 فروردین 1399 ساعت 18:30
اطلاعیه شماره چهار کمیته اطلاع رسانی ستادملی مقابله با کرونا – شروع به کار اصناف مشروط به ثبت نام – آدرس سایت - اخذ تعهد التزام به اجرای ضوابط سلامت مقابله با کرونا
در اطلاعیه شماره چهار کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا اصناف درصورت تمایل می توانند با ثبت نام و اخذ تعهد برای اجرای دستورالعمل بهداشتی مقابله با کرونا در طرح فاصله‌گذاری هوشمند شروع به کار نمایند.
  • جمعه 22 فروردین 1399 ساعت 11:00
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی:
خیرین و سازمانهای مردم نهاد ۲۵ میلیارد تومان برای مقابله با کرونا کمک کرده اند
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی گفت: خیرین، سازمانهای مردم نهاد و گروه های مختلف مردمی ۲۵ میلیارد تومان در قالب های مختلف برای مقابله با کرونا کمک کرده اند که ۱۴ میلیارد این کمک ها به واحد های سلامت محور تخصیص یافته است.
  • پنج شنبه 21 فروردین 1399 ساعت 14:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
خیرین به عنوان سرمایه‌های اجتماعی به خوبی در مقابله با بیماری کرونا عمل کرده اند/ مشارکتهای مردمی در پیشگیری از کرونا ساماندهی می شود
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه خیرین به عنوان سرمایه های اجتماعی به خوبی در مقابله با بیماری کرونا عمل کرده اند گفت: مشارکت خیرین موجب تقویت سه مولفه اساسی اعتماد، وفاق و مشارکت اجتماعی شده است.
  • پنج شنبه 21 فروردین 1399 ساعت 12:00