استاندار آذربایجان غربی:
ضرورت غربالگری و شناسایی معتادین متجاهر جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا/ نمایشگاه دائمی آگاهسازی خطرات مصرف مواد مخدر راه اندازی می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: به منظور پیشگیری از ابتلای معتادین متجاهر به بیماری کرونا بسترهای ساماندهی آنان اعم از محل نگهداری و قرنطینه مشخص شده و به زودی اجرایی می شود.
  • شنبه 13 اردیبهشت 1399 ساعت 22:30
استاندار آذربایجان غربی:
باوجود محدودیت های مالی، دولت نگاه ویژه ای به توسعه آموزشی دارد/ پیشرفتهای علمی امروز مرهون تلاش معلمان است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نگاه ویژه دولت به توسعه آموزشی از طریق افزایش اعتبارات گفت: با وجودی که درآمدهای نفتی و مالیاتی کاهش داشته اما دولت نسبت به بهبود معیشت فرهنگیان و نیز توسعه سرانه آموزشی توجه ویژه ای دارد.
  • شنبه 13 اردیبهشت 1399 ساعت 15:30
پیام نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان غربی بمناسبت روز معلم
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و استاندار آذربایجان غربی بمناسبت فرا رسیدن دوازدهم اردیبهشت ماه روز معلم پیام مشترکی صادر نمودند.
  • پنج شنبه 11 اردیبهشت 1399 ساعت 21:30
پیام معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بمناسبت روز جهانی کارگر
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بمناسبت روز جهانی کارگر پیامی صادر نمود.
  • پنج شنبه 11 اردیبهشت 1399 ساعت 12:02
پیام استاندار آذربایجان غربی بمناسبت روز جهانی کار و کارگر
استاندار آذربایجان غربی بمناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر پیامی صادر نمود.
  • چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 ساعت 20:30
معاون استاندار آذربایجان غربی؛
لزوم سرعت بخشی به اجرای طرح ساماندهی پادگان لشکر ۶۴ ارومیه/ ضرورت صیانت از پشتوانه های تاریخی فرهنگی و زیست محیطی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: دستگاه های متولی در اجرای طرح ساماندهی اراضی پادگان لشکر ۶۴ ارومیه اهتمام ویژه داشته باشند. تعلل های صورت گرفته قابل قبول نیست.
  • چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 ساعت 20:00
مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی:
هم افزایی در اطلاع رسانی موجب تبیین عملکرد بهتر دولت می شود/ رسانه ها و روابط عمومی دستگاه های اجرائی نقش مهمی در اقناع افکار عمومی برای مدیریت کرونا برعهده داشته اند
مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه هم افزایی بخش های مختلف اطلاع رسانی استان نقش مهمی در تبیین عملکرد دولت دارد گفت: شورای اطلاع رسانی بستر مناسبی برای هم افزایی سیاست گذاری های مدیریت افکار عمومی جهت پوشش اقدامات دولت است.
  • چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 ساعت 17:00
معاون استاندار آذربایجان غربی:
بی توجهی به فاصله گذاری هوشمند تشدید شیوع کرونا را درپی دارد/ از انتقادات سازنده رسانه ها استقبال می کنیم/ مشارکت جمعی در مقابله با کرونا ستودنی است
معاون استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه بی توجهی به رعایت طرح فاصله گذاری هوشمند موجب تشدید شیوع بیماری کرونا می شود گفت: فعالیت مجدد صنوف کم ریسک به منزله پایان کرونا نیست و باید توجه داشت بی توجهی نسبت به فاصله گذاری اجتماعی و هوشمند باعث تشدید شیوع بیماری می شود.
  • چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 ساعت 16:30