استاندار:
۹۵ درصد جمعیت آذربایجان غربی غربالگری کرونایی شدند/ در خانه می مانیم راهبرد اصلی شکست کروناست
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ۹۵ درصد جمعیت استان در قالی طرح بسیج ملی غربالگری تحت پوشش قرار گرفتند گفت: طبق آمارهای وزارت بهداشت و سامانه سیب، تا امروز جمعه هشتم فروردین ۲ میلیون و ۵۷۱ هزار و ۵۲ نفر در طرح غربالگری کرونا مورد سنجش وضعیت سلامت قرار گرفته و آذربایجان غربی در رتبه نخست کشور قرار دارد.
  • جمعه 8 فروردین 1399 ساعت 21:30
دستور ویژه استاندار آذربایجان غربی برای برخورد با عاملین کشتار یک قلاده خرس در ارومیه
استاندار آذربایجان غربی در تماس های تلفنی با مدیرکل محیط زیست استان و فرماندار شهرستان ارومیه بر ضرورت شناسایی و دستگیری عاملین کشتار یک قلاده خرس در یکی از روستاهای شهرستان ارومیه تاکید نمود.
  • جمعه 8 فروردین 1399 ساعت 19:30
اطلاعیه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا درباره اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال
کمیته اطلاع‌ر‌سانی و مدیریت فضای روانی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن تشکر از فعالیت مستمر و ۲۴ساعته تمام رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی در موضوع شیوع ویروس کرونا در کشور، ضرورت همیاری با نهادهای متخصص و رسمی به منظور کاهش زنجیره انتقال بیماری کووید ۱۹ و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را یادآور شد، و در این راستا اطلاعیه‌ای منتشر کرد.
  • جمعه 8 فروردین 1399 ساعت 14:30
بیانیه مشترک استاندار و نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در راستای دعوت مردم برای همکاری جدی جهت غلبه بر کرونا
استاندار آذربایجان غربی و نماینده ولی فقیه در استان در راستای دعوت مردم برای همکاری جدی جهت غلبه بر کرونا بیانیه مشترک صادر کردند.
  • جمعه 8 فروردین 1399 ساعت 13:55
استاندار آذربایجان غربی:
مشارکت عمومی در مقابله با کرونا ستودنی است/ ایثار و مسئولیت پذیری اجتماعی مردم و خیرین در تاریخ ماندگار خواهد ماند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فراگیری مسئولیت پذیری اجتماعی در جامعه از زمان شیوع کرونا در استان گفت: مشارکت عمومی در مقابله با کرونا از طریق فعالیتهای خیریه،جهادی و مروم نهاد ستودنی است.
  • جمعه 8 فروردین 1399 ساعت 12:24
حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی با محوریت " تشریح جزئیات طرح فاصله گذاری اجتماعی"
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: طرح تقویت فاصله گذاری اجتماعی با هدف کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا با رویکرد کاهش تماس ها، عدم برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیر ضروری در کل کشور از بامداد روز جمعه هشتم فروردین آغاز و تا ۱۵ فروردین اجرا می شود.
  • پنج شنبه 7 فروردین 1399 ساعت 22:30
اطلاعیه شماره یک کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا
کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا همزمان با آغاز اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا اطلاعیه ای صادر کرد.
  • پنج شنبه 7 فروردین 1399 ساعت 15:23