استاندار آذربایجان غربی:
دستگاه های متولی و فرمانداران برای بارندگی های پیش رو آماده باشند/ نقاط حساس و پرخطر شناسایی و لایروبی و ایمن سازی شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پیش بینی های هواشناسی و اخطارهای صادر شده بر ضرورت آمادگی دستگاه های متولی و فرمانداران به منظور پیشگیری از وقوع سیلاب و کاهش خسارتهای احتمالی تاکید کرد.
  • چهارشنبه 6 فروردین 1399 ساعت 14:30
استاندار شهریاری:
۲۰۰ هزار ماسک از گوانگجوی چین به آذربایجان غربی اهدا شد/ اقلام بهداشتی و ضدعفونی باید در روستاها و کارخانجات توزیع شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه سرکنسول ایران در گوانگجوی چین ۲۰۰ هزار ماسک به استان اهدا نمود، گفت: این محموله روز گذشته به دانشگاه علوم پزشکی استان تحویل شد.
  • سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 20:30
استاندار شهریاری:
ممنوعیتی در ترددهای مابین آذربایجان غربی و شرقی وجود ندارد/ محدودیت های کنترلی تردد و تشدید بازرسی های بهداشتی اعمال می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توافقات انجام گرفته با استاندار آذربایجان شرقی در خصوص استقرار ایست های بازرسی مشترک در ۴محور مواصلاتی تصریح کرد: ممنوعیتی در تردد مابین دو استان وجود ندارد و هدف اصلی ایجاد محدودیت در تردد برای افراد مشکوک به کرونا از طریق کنترل های بهداشتی است.
  • سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 11:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
ادارات و دستگاه های اجرایی با کمتر از ۱۰ درصد نیروهای اداری تا ۱۵ فروردین فعالیت می کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی گفت: به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، ادارات و دستگاه های اجرایی از فردا سه شنبه ۵ فروردین تا ۱۵ همین ماه با کمتر از ۱۰ درصد نیروهای اداری فعالیت خواهند کرد.
  • دوشنبه 4 فروردین 1399 ساعت 23:00
برگزاری ارتباط ویدئو کنفرانسی استانداران آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل
به منظور هماهنگی و انسجام بخشی به اقدامات کنترلی جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، استانداران آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل به همراه برخی از اعضای ستادهای استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا در ارتباطی تصویری به تشریک مساعی و اتخاذ سیاست های مشترک تشدید محدودیت در تردد ها پرداختند.
  • دوشنبه 4 فروردین 1399 ساعت 17:18
معاون استاندار خبر داد؛
استقرار ایست های مشترک بازرسی کنترل تردد در ۴ محور آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: به منظور پیشگیری از افزایش شیوع ویروس کرونا در تعطیلات نوروزی بر اساس توافقات صورت گرفته در ۴ محور مابین آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی ایست های مشترک بازرسی کنترل تردد مستقر می شوند.
  • دوشنبه 4 فروردین 1399 ساعت 16:52
معاون استاندار:
۵۰ درصد داروخانه های روزانه آذربایجان غربی در ایام عید باید فعال باشند/ تولیدکنندگان مردمی ماسک ملزم به رعایت دستور العمل های بهداشتی هستند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه طبق مصوبه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا می بایست علاوه بر داروخانه های شبانه روزی و بیمارستانی، ۵۰ درصد داروخانه های روزانه نیز در ایام عید فعال باشند از دستگاه های نظارتی خواست بر این روند نظارت داشته باشند.
  • دوشنبه 4 فروردین 1399 ساعت 13:35
معاون استاندار:
بازرسی و نظارت بر روند توزیع و فروش اقلام بهداشتی و ضدعفونی با جدیت اجرا می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره اینکه برای جلوگیری از هر گونه کم کاری در امر تهیه و فروش اقلام سلامت محور بازرسی ها با جدیت اجرا می شود گفت: نظارت و بازرسی بر روند تولید،توزیع و فروش اقلام سلامت محور با دستور مقام عالی استان تشدید شده است.
  • یکشنبه 3 فروردین 1399 ساعت 19:52
استاندار شهریاری:
آذربایجان غربی رتبه دوم کشور در غربالگری ویروس کرونا
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح غربالگری و پایش سلامت مردم از این خبر داد که تا امروز ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از جمعیت استان تحت پایش ویروس کرونا قرار گرفته اند.
  • یکشنبه 3 فروردین 1399 ساعت 19:49