برگزاری ارتباط ویدئو کنفرانسی استانداران آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل
به منظور هماهنگی و انسجام بخشی به اقدامات کنترلی جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، استانداران آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل به همراه برخی از اعضای ستادهای استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا در ارتباطی تصویری به تشریک مساعی و اتخاذ سیاست های مشترک تشدید محدودیت در تردد ها پرداختند.
  • دوشنبه 4 فروردین 1399 ساعت 17:18
معاون استاندار خبر داد؛
استقرار ایست های مشترک بازرسی کنترل تردد در ۴ محور آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: به منظور پیشگیری از افزایش شیوع ویروس کرونا در تعطیلات نوروزی بر اساس توافقات صورت گرفته در ۴ محور مابین آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی ایست های مشترک بازرسی کنترل تردد مستقر می شوند.
  • دوشنبه 4 فروردین 1399 ساعت 16:52
معاون استاندار:
۵۰ درصد داروخانه های روزانه آذربایجان غربی در ایام عید باید فعال باشند/ تولیدکنندگان مردمی ماسک ملزم به رعایت دستور العمل های بهداشتی هستند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه طبق مصوبه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا می بایست علاوه بر داروخانه های شبانه روزی و بیمارستانی، ۵۰ درصد داروخانه های روزانه نیز در ایام عید فعال باشند از دستگاه های نظارتی خواست بر این روند نظارت داشته باشند.
  • دوشنبه 4 فروردین 1399 ساعت 13:35
معاون استاندار:
بازرسی و نظارت بر روند توزیع و فروش اقلام بهداشتی و ضدعفونی با جدیت اجرا می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره اینکه برای جلوگیری از هر گونه کم کاری در امر تهیه و فروش اقلام سلامت محور بازرسی ها با جدیت اجرا می شود گفت: نظارت و بازرسی بر روند تولید،توزیع و فروش اقلام سلامت محور با دستور مقام عالی استان تشدید شده است.
  • یکشنبه 3 فروردین 1399 ساعت 19:52
استاندار شهریاری:
آذربایجان غربی رتبه دوم کشور در غربالگری ویروس کرونا
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح غربالگری و پایش سلامت مردم از این خبر داد که تا امروز ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از جمعیت استان تحت پایش ویروس کرونا قرار گرفته اند.
  • یکشنبه 3 فروردین 1399 ساعت 19:49
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت سالروز مبعث پیامبر الشان اسلام
استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی سالروز بعثت پیامبر عظیم الشان اسلام را تبریک گفت.
  • یکشنبه 3 فروردین 1399 ساعت 19:42
استاندار شهریاری:
مبادی ورودی و خروجی آذربایجان غربی به منظور مبارزه با کرونا بشدت کنترل می شود/ غربالگری مردم تداوم داشته باشد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه برای مدیریت بیماری کرونا مبادی ورودی و خروجی استان بشدت کنترل می شود از مسافران نوروزی درخواست نمود این استان را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب نکنند.
  • یکشنبه 3 فروردین 1399 ساعت 00:17
استاندار آذربایجان غربی:
مشارکت نیروهای نظامی،انتظامی و اطلاعاتی در مقابله با کرونا ستودنی است/ راهبرد درخانه ماندن موثرترین تاکتیک شکست کروناست
استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از مشارکت و نقش آفرینی نیروهای نظامی،انتظامی و اطلاعاتی در مقابله با کرونا گفت: توانمندیهای شکل گرفته در بستر شکست کرونا از جمله راه اندازی بیمارستان صحرائی، استراحتگاه، ضدعفونی معابر، غربالگری و کنترل مبادی ورودی و طرح بسیج ملی توانسته از شیوع افسارگسیخته ویروس کرونا در استان جلوگیری کند.
  • یکشنبه 3 فروردین 1399 ساعت 00:12