معاون استاندار خواستار شد؛
لزوم حسابرسی دقیق از کارکردهای مالی تعاونی های مرزنشینان و سهام عدالت در آذربایجان غربی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به جمعیت تحت پوشش و حجم بالای مبادلات مالی و سرمایه گذاری دو تعاونی مرزنشینان و سهام عدالت، خواستار ورود نهادهای مسئول برای حسابرسی مالی این دو تعاونی مهم شد.
  • شنبه 13 دی 1399 ساعت 17:23
در نشست بررسی مسائل و مشکلات تعاونی ها عنوان شد؛
استاندار: ظرفیت های اقتصادی آذربایجان غربی برای مشارکت تعاونی ها باید مهیا شود/ لزوم نظارت و حسابرسی جدی بر عملکرد مالی تعاونی ها/ تسهیلات اشتغال پایدار روستایی استان باید بطور کامل تخصیص یابد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه این استان ظرفیت های ویژه ای برای توسعه اقتصادی دارد گفت: باید این ظرفیت ها برای سرمایه گذاری و مشارکت تعاونی ها مهیا شود تا بتوان به اشتغال مطلوب دست یافت.
  • شنبه 13 دی 1399 ساعت 09:38
۱۰ طرح صنعت آب و برق در آذربایجان‌غربی با دستور رییس جمهوری افتتاح شد
۱۰ طرح کوچک و بزرگ صنعت آب و برق کشور شامل سد کانی‌سیب پیرانشهر، احداث و راه اندازی شبکه آبیاری و زهکشی پایاب سد کرم‌آباد پلدشت و هشت طرح برق روستایی با دستور ویدئو کنفرانسی حجت الاسلام دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران یازدهم دی ماه 99 به بهره برداری رسید.
  • شنبه 13 دی 1399 ساعت 09:03
اطلاعیه
  • جمعه 12 دی 1399 ساعت 11:23
در راستای کمک به توانمندسازی زندانیان زن آزاد شده؛
امضای تفاهم نامه همکاری اداره کل امور زنان و خانواده استانداری و اداره کل زندان های آذربایجان غربی
در راستای کمک به توانمندسازی زندانیانِ زن آزاد شده و خانواده های زندانیانی که سرپرست آنها در زندان بسر می برد تفاهمنامه همکاری مابین اداره کل زنان و امور خانواده استانداری و اداره کل زندانها اقدامات تامینی و تربیتی آذربایجان غربی امضا شد.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 20:46
مدیرکل زنان و امور خانواده استانداری خواستار شد؛
لزوم راه اندازی کلینک کسب و کار ویژه دانش آموزان در آذربایجان غربی
مدیرکل زنان و امور ‌خانواده استانداری آذربایجان غربی در جریان دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان، طرح راه اندازی کلینک کسب و کار دانش آموزان را با هدف مهارت آموزی و استعدادیابی مطرح کرد‌.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:03
در جلسه شورای آموزش و پرورش مطرح شد؛
استاندار: کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش آذربایجان غربی جبران می شود/ جذب بازماندگان از تحصیل و توسعه فضاهای آموزشی بطور جدی باید پیگیری شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نتایج دیدار این هفته با وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: کمبود نیروی انسانی به عنوان یکی از چالش های اساسی سیستم آموزشی در یک فرایند مشخص جبران می شود.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:03
با پیگیری استاندار آذربایجان غربی افزایش عوارضی آزاد راه ارومیه به تبریز متوقف شد
به دنبال افزایش صورت گرفته در عوارضی مسیر ارومیه به تبریز استاندار آذربایجان غربی در تماس با وزیر راه و شهرسازی ضمن انتقاد از افزایش صورت گرفته خواستار توقف این موضوع شد.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:02
در جلسه بررسی زیرساخت های ارتباطاتی بیان شد؛
استاندار: پوشش جاده ای تلفن همراه در آذربایجان غربی باید ارتقا یابد/ ۱۷۰۰ روستا از اینترنت پرسرعت بهره مند هستند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه شاخص پوشش جاده ای استان از تلفن همراه پایین تر از میانگین کشوری است بر ضرورت ارتقای این موضوع با استفاده از اصلاح شبکه و راه اندازی سایت های جدی تاکید کرد.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:01