افتتاح طرح آبخیزداری در ارومیه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی طرح آبخیزداری در ارومیه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی افتتاح شد.
  • چهارشنبه 21 اسفند 1398 ساعت 11:51
معاون استاندار :
۱۲ واحد تولید مواد ضدعفونی کننده در آذربایجان غربی فعالیت می کنند/ تلاش جامعه پزشکی و داروسازان در مبارزه با کرونا ستودنی است/ کالاهای اساسی به اندازه کافی در استان موجود است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ۱۲ واحد تولید مواد ضدعفونی کننده در استان فعالیت دارند گفت: تولید کنندگان استان همراه با جامعه پزشکی و داروسازی از هیچ کوششی در مسیر خدمت به مردم برای مبارزه با کرونا ویروس دریغ نمی ورزند.
  • چهارشنبه 21 اسفند 1398 ساعت 09:42
رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی:
مشارکت مردم رکن اساسی مبارزه با کرونا ویروس است/ هراس غیر واقع بینانه و عدم آگاهسازی در مسیر قطع زنجیره کرونا ویروس خلل ایجاد می کند
رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی گفت: مشارکت مردم رکن اساسی مبارزه با کرونا ویروس است. هر جا مردم پای کار آمده اند موفقیت حاصل شده است.
  • سه شنبه 20 اسفند 1398 ساعت 19:18
برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه شورای سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان غربی به ریاست استاندار آذربایجان غربی
مجمع عمومی عادی سالانه شورای سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان غربی به ریاست استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • سه شنبه 20 اسفند 1398 ساعت 13:59
معاون استاندار آذربایجان غربی:
به منظور پرهیز از تجمع مردم،  پیشنهاد شده پروانه های ساختمانی تا اردیبهشت سال آینده تمدید شود/ از ظرفیت سمن ها در راه مبارزه با کرونا استفاده شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: به منظور جلوگیری از تجمعات مردمی پیشنهاد شده تا با تصویب شورای شهر پروانه های ساختمانی تا اردیبهشت سال آینده تمدید شود.
  • سه شنبه 20 اسفند 1398 ساعت 10:05
معاون استاندار آذربایجان غربی:
تمام اقدامات مقابله با کرونا ویروس باید بر اساس تصمیمات ستاد ملی و استانی باشد
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر پرهیز از اقدامات جزیره ای در خصوص مبارزه با کرونا ویروس گفت: همه اقداماتی که دستگاه های اجرایی انجام می دهند باید بر اساس تصمیمات ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا باشد.
  • سه شنبه 20 اسفند 1398 ساعت 09:51
استاندار آذربایجان غربی:
محدودیت های ورودی به استان به صورت جدی اعمال شود/ مراکز تجمعی باید تعطیل شود / دستگاه های اجرایی دستورالعمل دور کاری کارمندان را اجرا کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند روبه رشد شیوع کرونا ویروس در استان به نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی دستور داد تا با جدیت مبادی ورودی را کنترل کنند.
  • سه شنبه 20 اسفند 1398 ساعت 09:44
استاندار آذربایجان غربی:
ساماندهی سایت های دفن زباله در استان بسیار ضروری است/ دولت از شهرداری ها برای دفن بهداشتی زباله ها حمایت می کند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مدیریت پسماند در شهرهای استان با مشکل اساسی روبروست گفت: دستورات لازم برای مطالعات تخصصی در خصوص مدیریت پسماند در شهرهای مختلف صادر شده و امیدواریم به زودی با تامین و تخصیص اعتبار لازم این موضوع نهایی شود.
  • یکشنبه 18 اسفند 1398 ساعت 16:56
استاندار شهریاری:
تامین اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده برای صنوف و مناطق حاشیه نشین در دستور کار قرار دارد
استاندار آذربایجان غربی گفت: برای صنوفی که بیشتر با مردم ارتباط دارند از طریق صمت و دانشگاه علوم پزشکی و اتحادیه های مربوطه اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده تهیه و توزیع می شود.
  • یکشنبه 18 اسفند 1398 ساعت 13:30