معاون استاندار آذربایجان غربی:
۴۸ کیلومتر راه اصلی آماده بهره برداری است/ توسعه کریورهای حمل و نقلی جزو اولویت های استان بشمار می رود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: در راستای توسعه زیرساخت های حمل و نقلی ۴۸ کیلومتر راه اصلی با اعتبار ۹۰۰ میلیارد ریال در استان آماده بهره برداری است.
  • چهارشنبه 27 فروردین 1399 ساعت 18:30
آخرین وضعیت مناطق زلزله زده بخش قطور با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در این جلسه به روند آوار برداری در مناطق زلزله زده بخش قطور اشاره کرد و افزود: تاکنون۱۱۵۳ واحد مسکونی تخریب شده آوار برداری شده است.
  • چهارشنبه 27 فروردین 1399 ساعت 15:00
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی: صاحبان صنوف کم ریسک برای ادامه فعالیت خود حتما در سامانه سلامت ثبت نام کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به آغاز فعالیت صنوف کم ریسک در کشور با رعایت الزامات و پروتکل های بهداشتی، گفت: صاحبان صنوف کم ریسک برای ادامه فعالیت خود در سامانه سلامت ثبت نام کنند، در غیر این صورت از فعالیت آنان جلوگیری خواهد شد.
  • چهارشنبه 27 فروردین 1399 ساعت 12:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
تولیدکنندگان در خط مقدم تحقق جهش تولید قرار دارند/ تسهیل و رفع موانع تولید بستر سرمایه گذاری، رونق و جهش تولید را فراهم می سازد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تولید کنندگان در خط مقدم تحقق جهش تولید قرار دارند گفت: اگر به تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران اقتصادی اهمیت بدهیم، تسهیلات برای آن‌ها فراهم کنیم، محیط کسب‌وکار را برای آن‌ها بهبود بخشیم و فرهنگ تولید و سرمایه گذاری را در جهت سرمایه‌داری تولیدی تقویت و حمایت کنیم، ما می‌توانیم فضای مناسب برای جهش تولید را فراهم کنیم.
  • سه شنبه 26 فروردین 1399 ساعت 21:30
معاون استاندار آذربایجان غربی:
برآورد خسارت بیمه برای واحدهای آسیب دیده از زلزله قطور باید متناسب با واقعیت ها باشد/ بازسازی واحدهای خسارت دیده آغاز شده است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه اجرای دقیق تفاهم نامه منعقد شده با بیمه دانا در خصوص بیمه اماکن روستایی در نوار ۲۰ کیلومتر مرزی مورد پیگیری مدیریت استان است گفت: اقدامات کارشناسی بیمه دانا در قطور قابل قدردانی است اما انتظار می رود با اجرای دقیق مفاد تفاهم نامه خسارت واحدهای آسیب دیده منطبق بر واقعیت ها و به درستی پرداخت گردد.
  • سه شنبه 26 فروردین 1399 ساعت 15:31
برگزاری کارگروه خرید تضمینی گندم به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
کارگروه خرید تضمینی گندم به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار و در آن در خصوص ارتقا کیفیت ، واریز به موقع خرید گندم تضمینی و همچنین رعایت موارد بهداشتی در مراکز تصمیم گیری شد.
  • سه شنبه 26 فروردین 1399 ساعت 14:47
استاندار آذربایجان غربی:
کمک های مردمی برای افراد آسیب دیده از کرونا سازماندهی می شود/ ظرفیت بسیج، مساجد و دستگاه های اجرایی در ساماندهی کمک های مومنانه بسیار موثر است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهتمام دستگاه ها و نهادهای مختلف برای کمک به افراد آسیب دیده از کرونا که تحت حمایت هیچ نهادی نیستند، بر ضرورت سازماندهی این کمک ها تاکید کرد و گفت: به منظور پرهیز از موازی کاری و حمایت از افراد نیازمند بشکل درست، پویش ها و تلاشهای مردمی و سازمانی در قالب کمک های مومنانه سازمانهای می شود.
  • دوشنبه 25 فروردین 1399 ساعت 22:10
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی :
تمامی تلاش خود را برای تامین نیازهای استان به ماسک های بهداشتی را بکار می گیریم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: تمامی تلاش خود را برای تامین نیازهای استان به ماسک های بهداشتی را بکار می گیریم.
  • دوشنبه 25 فروردین 1399 ساعت 20:00
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی : تمامی تلاش خود را برای تامین نیازهای استان به ماسک های بهداشتی را بکار می گیریم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: تمامی تلاش خود را برای تامین نیازهای استان به ماسک های بهداشتی را بکار می گیریم.
  • دوشنبه 25 فروردین 1399 ساعت 19:09