استاندار آذربایجان غربی:
همه ما در واژگونی اتوبوس خبرنگاران مقصریم/ اجازه نخواهیم داد خون خبرنگاران پایمال شود
استاندار آذربایجان غربی با ابراز تاسف از حادثه رخ داده در خصوص واژگونی اتوبوس خبرنگاران محیط زیستی در نقده گفت: اگر چه هماهنگی لازم از سوی ستاد احیای دریاچه ارومیه برای سفر خبرنگاران با استانداری آذربایجان غربی صورت نگرفته بود و ما در جریان این برنامه نبودیم اما معتقدیم همه ما در بروز این حادثه تلخ مقصریم.
  • پنج شنبه 3 تیر 1400 ساعت 23:18
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
دستگاه های اجرایی از ظرفیت بسیج سازندگی در اجرای پروژه های عمرانی استفاده کنند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت و توانایی بسیج سازندگی در اجرای پروژه ها و طرح های عمرانی در مناطق مختلف استان گفت: دستگاه های اجرایی استان از این ظرفیت در اجرای پروژه های خود بیشتر استفاده کنند.
  • چهارشنبه 2 تیر 1400 ساعت 13:44
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان‌غربی خبر داد:
اعلام نفرات اصلی پذیرفته‌شده در آزمون استخدامی استانداری آذربایجان‌غربی
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان‌غربی گفت: نفرات اصلی پذیرفته‌شده در آزمون استخدامی در کلیه شغل محل‌ها و سهمیه‌ها برای مجموعه استانداری آذربایجان‌غربی اعلام شد.
  • چهارشنبه 2 تیر 1400 ساعت 12:24
به منظور بررسی تعهدات صورت گرفته پیشنهادی برای تسهیل فرآیند توسعه سرمایه گذاری صنعتی؛
نشست استاندار آذربایجان غربی و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد
نشست بررسی تعهدات صورت گرفته برای تسهیل فرآیند توسعه سرمایه گذاری صنعتی در آذربایجان غربی با حضور استاندار آذربایجان غربی و معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو) امروز سه شنبه یکم تیرماه برگزار شد.
  • چهارشنبه 2 تیر 1400 ساعت 08:34
‍ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی :
مجتمع فولاد چهاربرج با سرمایه گذاری 10 هزار میلیارد ریالی و اشتغال زایی یک هزار نفر راه اندازی می شود
جلسه بررسی مشکلات و رفع موانع احداث و راه اندازی مجتمع فولاد چهاربرج میاندوآب با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد
  • سه شنبه 1 تیر 1400 ساعت 09:18
قدردانی رئیس هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در استان از معاون سیاسی استاندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات آذربایجان غربی
قنبر کریم نژاد رئیس هیات نظارت بر انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در استان از زحمات و پیگیری های ریاست و عوامل هیات اجرایی انتخابات در آذربایجان غربی قدردانی کرد.
  • یکشنبه 30 خرداد 1400 ساعت 19:12
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
برنامه های آموزشی از مهمترین راهکارهای بالا بردن سطح ایمنی در جاده ها است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت فعالیت های آموزشی حوزه حمل و نقل جاده ای، گفت: ارائه و اجرای برنامه های آموزشی برای اقشار مختلف مردم، از مهمترین راهکارهای بالا بردن سطح ایمنی در جاده ها است.
  • یکشنبه 30 خرداد 1400 ساعت 19:10
رئیس ستاد انتخابات:
مشارکت مردم آذربایجان غربی در انتخابات 28 خرداد به 46.3 رسید
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: 46.3 درصد واجدان شرایط رای در استان، روز 28 خرداد امسال پای صندوق های رای حاضر شده و در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا مشارکت کردند.
  • یکشنبه 30 خرداد 1400 ساعت 12:20