مدیرکل اداری و مالی استانداری آذربایجان غربی:
لزوم توجه کارمندان به طرح اکرام ایتام و محسنین/ همگان در اجرای پویش ایران مهربان با کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همکاری کنند
مدیرکل اداری و مالی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به همکاری عموم با طرح اکرام ایتام و محسنین و پویش ایران مهربان، گفت: سرانه پرداختی ۱۷ هزار و ۶۰۰ ایتام و فرزندان محسنین در استان ۲ میلیون ریال برآورد شده که بایستی به ۷ میلیون ریال افزایش یابد.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:01
استاندار:
یک‌هزار میلیارد تومان پروژه آب و برق در آذربایجان غربی افتتاح می‌شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای پویش #هرهفته_الف_ب_ایران ، گفت: پروژه‌های سد کانی سیب پیرانشهر با ۵۰۰ میلیارد تومان، سد کرم آباد پلدشت با ۵۲۰ میلیارد تومان و برق‌رسانی به ۸ روستا با ۳ میلیارد ۳۴۸ میلیون تومان اعتبار فردا پنجشنبه توسط رئیس جمهور مورد بهره‌برداری قرار می گیرد.
  • چهارشنبه 10 دی 1399 ساعت 16:40
معاون استاندار آذربایجان غربی:
لزوم استقرار واحدهای کشتارگاهی صنعتی و نیمه‌صنعتی در سطح استان/ فعالیت کشتارگاه‌های بدون استاندارد متوقف می‌شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت مردم و مطالبات به‌حق مردم در ارتباط با این موضوع، گفت: بایستی مسائل بهداشتی بیش‌ازپیش در کشتارگاه‌ها موردتوجه قرارگرفته و واحدهای نظارتی با دقت بیشتری وظایف خود را انجام دهند.
  • سه شنبه 9 دی 1399 ساعت 16:26
مدیر کل بازرسی استانداری آذربایجان غربی :
نظارت به معنی مزاحمت و مانع بودن نیست؛ بلکه زمینه ساز اصلاحات آتی است
مدیرکل بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی گفت: مدیران وظیفه دارند عملکرد مجموعه خود را در مورد نظارت و ارزیابی قرار دهند و با نظارت مستمر عیوب ، خلاء ها و نقص ها را شناسایی و برطرف کنند.
  • سه شنبه 9 دی 1399 ساعت 15:51
معاون استاندار آذربایجان غربی:
جهاد دانشگاهی در حوزه‌های اجتماعی مورد نیاز استان ورود علمی و عملی داشته باشد
نسشت مشترک در راستای توسعه پژوهش های علوم انسانی و کاربردی با حضور معاون استاندار آذربایجان غربی، رییس جهاددانشگاهی و معاون و مدیران گروه‌های پژوهش این نهاد برگزار شد.
  • سه شنبه 9 دی 1399 ساعت 11:40
در جریان دیدار با وزیر آموزش و پرورش عنوان شد؛
استاندار: تقویت زیرساخت های آموزشی آذربایجان غربی اعم از نیروی انسانی و امکانات جزو ضروریات است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به بی توجهی های صورت گرفته در گذشته برای ایجاد زیرساخت های آموزشی و نیز تامین نیروی انسانی مورد نیاز گفت: علیرغم اینکه آموزش و پرورش در سه سال اخیر در ردیف نخست تخصیص اعتبارات استانی بوده ولی تقویت زیر ساخت های آموزشی و نیروی انسانی جزو ضروریات است.
  • سه شنبه 9 دی 1399 ساعت 01:00
با برگزاری هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی؛
۱۶۸۰ نفر به استخدام دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی در می آیند
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: ثبت‌نام هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۹ در شهریورماه سال جاری انجام شده و تعداد ۲۵ هزار و ۲۰۳ داوطلب در استان آذربایجان غربی ثبت نام نموده ­اند.
  • سه شنبه 9 دی 1399 ساعت 00:58
دیدار استاندار آذربایجان غربی با مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران
استاندار آذربایجان غربی عصر روز دوشنبه در دیدار با مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بر افزایش پروازهای ایران ایر در استان تاکید کرد.
  • سه شنبه 9 دی 1399 ساعت 00:58
معاون هماهنگی امور اقتصای استاندار:
نظارت بر روند تهیه و توزیع آرد در آذربایجان غربی باید الکترونیکی شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل و اختلال در روند پخت نان در استان، روند نظارت بر تهیه و توزیع آرد در استان باید الکترونیکی و دقیق شود.
  • دوشنبه 8 دی 1399 ساعت 12:55